instagram
twitter
    
 AKTUALNOŚCI
12.07.2018
594 528 - tyle Mercedesów odebrali klienci w okresie od kwietnia do czerwca tego roku.

[ więcej ]


04.07.2018
Mundial trwa, a wraz z nim poznańska Strefa Kibica na Międzynarodowych Targach Poznańskich oraz towarzyszące jej Lato na Targach. Jakie atrakcje czekają poznaniaków w najbliższych dniach? Turniej piłkarski, turniej siatkówki plażowej, warsztaty i porady dla zdrowia, wypożyczalnia sprzętu sportowego, kino plenerowe – dla każdego coś miłego.

[ więcej ]


27.06.2018
Zapraszamy do lektury kolejnego wydania Poznańskiego Magazynu Targowego. W tym wydaniu piszemy o znamienitych gościach, którzy odwiedzili poznańskie targi w minionych miesiącach, relacjonujemy spektakularne targi i wydarzenia, przedstawiamy Halę Arena, która dołączyła do grona obiektów zarządzanych przez Międzynarodowe Targi Poznańskie. A ponadto…

[ więcej ]


06.06.2018
6 czerwca już po raz trzeci branża targowa na całym świecie obchodzi Światowy Dzień Targów. Z tej okazji zapraszamy na krótką wyprawę po Międzynarodowych Targach Poznańskich. Wszystkiego dobrego dla całej naszej targowej społeczności!

[ więcej ]


08.04.2018
Dziękujemy, że po raz kolejny zaufaliście nam i tak licznie odwiedziliście Międzynarodowe Targi Poznańskie podczas Poznań Motor Show 2018. Do zobaczenia za rok!

[ więcej ]


08.04.2018
,,Tegoroczna edycja targów jest wyjątkowa dla Volkswagen Group Polska. Zaprezentowaliśmy szereg samochodów koncepcyjnych oraz bogatą ofertę jeżeli chodzi o elektromobilność...''

[ więcej ]


08.04.2018
Moc wrażeń i atrakcji na Poznań Motor Show. Zobaczcie sami!

[ więcej ]


07.04.2018
Po raz pierwszy podczas Poznań Motor Show zostanie zorganizowana Strefa Videoblogerów Motoryzacyjnych. Będzie to dwudniowe wydarzenie podczas którego twórcy internetowi swoją motoryzacyjną pasją zainspirują tysiące widzów. Sprawdźcie harmonogram spotkań!

[ więcej ]


07.04.2018
Kochasz pojazdy zmodyfikowane wizualnie, mechanicznie i akustycznie? Nie może Ciebie zabraknąć! Tylko dziś i jutro, na placu przed pawilonem 5A - BLACKZONE.

[ więcej ]


07.04.2018
Tak było w czwartek na Poznań Motor Show! Zapraszamy do odwiedzin przez cały weekend!

[ więcej ]


Więcej aktualności

Poznań Motor Show 5-8 kwietnia 2018

Poznań Motor Show - największe targi motoryzacyjne w Polsce

[ Wstecz ]Usługi

kreator_pl

ideaexpo_pl

tup.pl

Współpraca Medialna

naszemiasto.plmanageronline.pl/warsztat.plbikeandbusiness.pl/ forumsamochodowe.pl
forumsamochodowe.commototarget.plautomototechnika.plpttcc.plspeedladies.pl
hamujbezpiecznie.plprzegladoponiarski.pl/yanosik.plmagazyn-tis.pl/prenumerata.laj.pl/
polskitraker.pl/polskitraker.pl/bus

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact