Na Targi zapraszają m.in.:
    
 AKTUALNOŚCI
06.03.2015
Dedykowany miłośnikom jednośladów i czterokołowców salon motocyklowy, to poza pokazami premierowych maszyn liczne wydarzenia towarzyszące.

[ więcej ]


06.03.2015
Prezydent RP Bronisław Komorowski oraz prof. Jerzy Buzek byli gośćmi drugiego dnia Kongresu XXV-lecia Samorządu Terytorialnego. - Nie ma wolności bez samorządności. Samorządność jest źródłem sukcesu współczesnej Polski – powiedział Prezydent.

[ więcej ]


06.03.2015
Przed nam drugi dzień Kongresu XXV-lecia Samorządu Terytorialnego, którego najważniejszym punktem będzie wizyta Prezydenta RP Bronisława Komorowskiego i prof. Jerzego Buzka. Wczoraj gościem honorowym Kongresu była premier Ewa Kopacz.

[ więcej ]


Archiwum

Najbliższa edycja już w kwietniu 2015 r.

 10-12 kwietnia 2015 r.
[9 kwietnia PRESS DAY]

MOTOR SHOW 2014 w liczbach

Miniona edycja wielkiej motoryzacyjnej fety to przede wszystkim 200 wystawców, którzy jeszcze silniej zaangażowali się w przygotowanie stoisk oraz toczących się na nich atrakcji. Łącznie zagospodarowano 10 pawilonów oraz teren zewnętrzny, czyli około 50 000 mkw. powierzchni wystawienniczej, co sprawiło, że poznańska zarówno w skali kraju, jak i Europy Środkowo-Wschodniej nie ma sobie równych. Najbardziej emocjonujące okazała się jednak statystyki dotyczące zwiedzających. W 2014 roku Targi MOTOR SHOW odwiedziło dokładnie 96 013 osób, wśród których znaleźli się zarówno profesjonaliści, jak i amatorzy. Wydarzeniu przyglądały się media z całego kraju reprezentowane przez kilkuset akredytowanych dziennikarzy.

 

[ Wstecz ]Usługi