bilety
instagram
twitter
    
 AKTUALNOŚCI
08.04.2018
Dziękujemy, że po raz kolejny zaufaliście nam i tak licznie odwiedziliście Międzynarodowe Targi Poznańskie podczas Poznań Motor Show 2018. Do zobaczenia za rok!

[ więcej ]


08.04.2018
,,Tegoroczna edycja targów jest wyjątkowa dla Volkswagen Group Polska. Zaprezentowaliśmy szereg samochodów koncepcyjnych oraz bogatą ofertę jeżeli chodzi o elektromobilność...''

[ więcej ]


08.04.2018
Moc wrażeń i atrakcji na Poznań Motor Show. Zobaczcie sami!

[ więcej ]


07.04.2018
Po raz pierwszy podczas Poznań Motor Show zostanie zorganizowana Strefa Videoblogerów Motoryzacyjnych. Będzie to dwudniowe wydarzenie podczas którego twórcy internetowi swoją motoryzacyjną pasją zainspirują tysiące widzów. Sprawdźcie harmonogram spotkań!

[ więcej ]


07.04.2018
Kochasz pojazdy zmodyfikowane wizualnie, mechanicznie i akustycznie? Nie może Ciebie zabraknąć! Tylko dziś i jutro, na placu przed pawilonem 5A - BLACKZONE.

[ więcej ]


07.04.2018
Tak było w czwartek na Poznań Motor Show! Zapraszamy do odwiedzin przez cały weekend!

[ więcej ]


06.04.2018
W towarzystwie pięknego, wiosennego słońca fani motoryzacji przybyli do Poznania, a targowe pawilony tętniły życiem. Debaty ekspertów, tory offroadowe, turniejowe zmagania przyszłych mechaników i najważniejsze – piękne samochody, szybkie motocykle i niezwykle wygodne kampery. Z resztą... zobaczcie sami!

[ więcej ]


06.04.2018
Jeszcze wczoraj w większości zakryte - dzisiaj już dostępne dla Was w pełnej krasie!

[ więcej ]


06.04.2018
Przyjeżdżasz na targi jako wystawca, a może zwiedzający? Bez względu na to, czy będziesz prowadzić rozmowy z klientami podczas licznych spotkań, czy będziesz z rodziną rozwijać Wasze wspólne pasje podczas wydarzeń targowych nie musisz się już martwić gdzie zjesz smacznie, zdrowo i w dobrej cenie.

[ więcej ]


06.04.2018
Poznań Motor Show i Targi Techniki Motoryzacyjnej odbywają się w tym samym czasie. Spodziewanych jest ok. 135 tysięcy zwiedzających. Jak bezkolizyjnie dostać się na targi?

[ więcej ]


06.04.2018
W Poznaniu do niedzieli potrwają targi Poznań Motor Show, najlepsza polska impreza motoryzacyjna. Zapraszamy do odwiedzin całe rodziny!

[ więcej ]


05.04.2018
Piętnastoosobowa Kapituła Motor Show Awards przyznała łącznie siedemnaście nagród. Sprawdźcie kto je otrzymał!

[ więcej ]


05.04.2018
Wymarzonym modelem komunikacji w Poznaniu jest łącznie różnych form transportu. Z jednej strony możemy korzystać z własnych nóg, dla naszego zdrowia przemieszczając się na krótszych odcinkach, z komunikacji publicznej, ale również z samochodu.

[ więcej ]


05.04.2018
...mówił podczas targów Poznań Motor Show Tadeusz Kościński, Podsekretarz Stanu w Ministerstwie Przedsiębiorczości i Technologii.

[ więcej ]


05.04.2018
Motoryzacja to jest jeden z tych sektorów, który zmienia się na naszych oczach – mówił podczas targów Motor Show w Poznaniu Michał Kurtyka, Podsekretarz Stanu w Ministerstwie Energii. "Dzisiaj jesteśmy świadkami przełomu. Z samochodu spalinowego idziemy w kierunku paliw alternatywnych.

[ więcej ]


Więcej aktualności

Poznań Motor Show 5-8 kwietnia 2018

ZAPRASZAMY JUŻ TERAZ! Na największe targi motoryzacyjne w Polsce!

[ Wstecz ]

pkp


W tym samym czasie

ttm.mtp.pl

Usługi

kreator_pl

ideaexpo_pl

tup.pl

Współpraca Medialna

naszemiasto.plmanageronline.pl/warsztat.plbikeandbusiness.pl/ forumsamochodowe.pl
forumsamochodowe.commototarget.plautomototechnika.plpttcc.plspeedladies.pl
hamujbezpiecznie.plprzegladoponiarski.pl/yanosik.plmagazyn-tis.pl/prenumerata.laj.pl/
polskitraker.pl/polskitraker.pl/bus

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact