► SALON AIR PASSION

air_passion.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Poznańskie targi motoryzacyjne od zawsze były spotkaniem ludzi z pasją. Dlatego podjęto inicjatywę organizacji Salonu lotniczego Air Passion, który mile zaskoczył gości targowych, będąc inspiracją do poszerzania horyzontów.

W Salonie Air Passion udział wzięli przedstawiciele Sił Powietrznych RP, z prezentacją wyposażenia oraz szkoleń. Aeroklub Polski promował sport samolotowy, szybownictwo, modelarstwo, spadochroniarstwo i baloniarstwo. Dzięki obecności Aeroklubu poznaliśmy polskie osiągnięcia w tych sportach, jak również zawodników, którym udało się zdobyć najcenniejsze trofea. Z kolei Polskie Stowarzyszenie Motoszybowcowe pokazało bardzo ciekawe, cenione w świecie modele motoszybowców. Obecni na miejscu reprezentanci Stowarzyszenia udzielili informacji na temat szkoleń, możliwości uzyskania licencji, a także aktualnych przepisów. Firma FLYCAR zrobiło prezentację latającego skutera, zdobywającego coraz większą popularność ze względu na swoją dostępność cenową. Absolutną nowość promowała firma FREEFLY CENTER: wertykalny tunel aerodynamiczny, symulujący efekt swobodnego spadania podczas skoków spadochronowych. Ta jedyna w Polsce i jedna z nielicznych w Europie innowacyjna konstrukcja jest zlokalizowana w Lesznie,  służy do treningu dla skoczków spadochronowych oraz pozwala doświadczyć uczucia swobodnego spadania osobom, które nigdy nie skakały z samolotu.

Partnerzy:

aeroklub_polski.jpg stowarzyszenie-motoszybowcowe-logo-ok.jp

Lokalizacja Salonu:

Pawilon 2

Współpraca medialna: DlaPilota.pl | Samoloty.pl | Lotniczapolska.pl | Skrzydlata Polska

________________________________________________________________________________________

Zgłoś się już dziś i zarezerwuj najlepszą lokalizację stoiska

Serdecznie zapraszamy do udziału w Salonie Air Passion już w 2014 roku i kontaktu z nami - z przyjemnością udzielimy szczegółowych informacji na temat oferty uczestnictwa, specjalnych projektów marketingowych oraz ciekawych usług dodatkowych. Służymy także fachowym doradztwem, które pomoże Państwu osiągnąć jak największe korzyści z wystąpienia targowego.

________________________________________________________________________________________

____________________________

[ Wstecz ]
Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact