Partner wydarzenia
poznan

Patroni Medialni
Flota

auto-motor-i-sport.pl

motogen.pl

caravaning

moto.pl

tvnturbo.pl

logo

poznan.naszemiasto.pl

TopGear

auto-swiat.pl

swiatmotocykli.pl

motocykl-online.pl

menshealth.pl

custompress.pl

biznesmotocyklowy.pl

autotrader.pl

Współpraca medialna
camprest.com

lotniczapolska.pl

forumsamochodowe.com

camperteam.pl

dlapilota.pl

automobilista.com.pl

forumsamochodowe.pl

auto.pl

pttcc.pl

visualcommunication.pl

mototarget.pl

► SALON MOTOCYKLOWY

wystawcy_salonu_motocyklowego.jpg

Odjazdowy! Spektakularny! Emocjonujący!

Już na stałe wpisał się w formułę Targów MOTOR SHOW i z roku na rok cieszy się coraz większą popularnością wśród pasjonatów dwóch kółek i quadów.

Salon Motocyklowy wzbudził zaufanie wystawców, w gronie których znaleźli się m.in.: AGM-Bikers, ATV Sweden, Benzer, BMW, CS&R Polska, Custom Press, EZ Life, Ferro, Gilera, Harley Davidson, Honda, Junak, Kaliński Tłumiki, Kymco, Larsson, Lidor, Modeka, Moto-Akcesoria.pl, Moto Guzzi, Moto-Gum.pl, Moto Pomocni, Moto Skulls, Moto Set, Motocykl, Motocyklon, Motogen.pl, Parts Europe, Piaggio, PozaPrawem.pl, Romet, Shima, Shoei, SJD, Suzuki, ToKart, Traser, Victory, Vespa, X-Factor, Yamaha, ZIPP.

Salon Motocyklowy MOTOR SHOW to:

  • Wyraz pasji i zamiłowania do pojazdów dwukołowych
  • Możliwość zaprezentowania pięknych i unikatowych motocykli customowych
  • Szansa poznania opinii zwiedzających oraz wymiana cennych doświadczeń

darek_wawrzyniak.jpgNabierz mocy

Dariusz Wawrzyniak

Wicedyrektor projektu

Salon Motocyklowy to coś więcej niż tylko integralna i bardzo ważna część Targów MOTOR SHOW. Salon Motocyklowy to niespotykana wręcz pasja i zaangażowanie okraszone emocjami. Wystawcy pomagają realizować marzenia, a zwiedzający zaczynają pragnąć dalekich podróży, wiatru we włosach i motocykli, które to wszystko umożliwiają. Nam, organizatorom, przypada zaś w udziale zaszczyt łączenia, integracji i poszerzania horyzontów. Nie zapominamy również o biznesie i roli branży motocyklowej w polskim sektorze motoryzacyjnym. Dlatego też inwestujemy w promocję wydarzenia, współpracując z wiodącymi mediami, dzięki którym Salon Motocyklowy w 2014 roku nabierze jeszcze większej mocy.

________________________________________________________________________________________

Zgłoś się już dziś i zarezerwuj najlepszą lokalizację stoiska

Serdecznie zapraszamy do udziału w Salonie Motocyklowym już w 2014 roku i kontaktu z nami - z przyjemnością udzielimy szczegółowych informacji na temat oferty uczestnictwa, specjalnych projektów marketingowych oraz ciekawych usług dodatkowych. Służymy także fachowym doradztwem, które pomoże Państwu osiągnąć jak największe korzyści z wystąpienia targowego.

Dariusz Wawrzyniak, Manager Salonu Motocyklowego targów Motor Show

Dodatkowych informacji udziela:

Manager Salonu Motocyklowego

Napisz email Dariusz Wawrzyniak
tel. +48 61 869 2298
e-mail: dariusz.wawrzyniakat mtp.pl

Zamów ofertę dla wystawców>

Kliknij, powiększ, użyj aplikacji w telefonie, aby skopiować kontakt.

________________________________________________________________________________________

MOTOR SHOW 2013 - SALON MOTOCYKLOWY

14.00_fotobueno_MOTOR_SHOW_salon_motocyk14.00_fotobueno_MOTOR_SHOW_salon_motocyk14.00_fotobueno_MOTOR_SHOW_salon_motocyk14.00_fotobueno_MOTOR_SHOW_salon_motocyk14.00_fotobueno_MOTOR_SHOW_salon_motocyk14.00_fotobueno_MOTOR_SHOW_salon_motocyk14.00_fotobueno_MOTOR_SHOW_salon_motocyk14.00_fotobueno_MOTOR_SHOW_salon_motocyk14.00_fotobueno_MOTOR_SHOW_salon_motocyk14.00_fotobueno_MOTOR_SHOW_salon_motocyk14.00_fotobueno_MOTOR_SHOW_salon_motocyk14.00_fotobueno_MOTOR_SHOW_salon_motocyk14.00_fotobueno_MOTOR_SHOW_salon_motocyk14.00_fotobueno_MOTOR_SHOW_salon_motocyk14.00_fotobueno_MOTOR_SHOW_salon_motocyk14.00_fotobueno_MOTOR_SHOW_salon_motocyk14.00_fotobueno_MOTOR_SHOW_salon_motocyk14.00_fotobueno_MOTOR_SHOW_salon_motocyk

 
 
 
alternative baner 1
alternative baner 2
alternative baner 3
alternative baner 4