AKTUALNOŚCI
04.09.2017
Jeździsz na motorze? Przeżyłeś niesamowitą motocyklową przygodę? Odwiedziłeś wyjątkowe miejsca za kierownicą swojego jednośladu? Wygraj vouchery na odzież motocyklową od Modeki.

[ więcej ]


28.07.2017
Toyota pracuje nad samochodem elektrycznym zasilanym nowym rodzajem baterii, który znacząco zwiększy zasięg pojazdu i ograniczy czas ładowania do kilku minut.

[ więcej ]


12.07.2017
Polak nie ustaje w staraniach o powrót do Formuły 1. Robert przetestuje bolid z 2012 roku w warunkach zbliżonych do realiów znanych z wyścigów GP.

[ więcej ]


05.07.2017
Pierwsze auta wyposażone w technologię komunikacji bezprzewodowej (pWLAN) pojawią się w 2019 roku. W ciągu kilku milisekund pojazdy będą na bieżąco wymieniać się informacjami o zagrożeniach powstających w ruchu drogowym.

[ więcej ]


30.06.2017
Nowoczesna wyważarka do kół oraz profesjonalne szkolenie dla uczniów – to korzyści dla Zespołu Szkół Mechanicznych nr 1 z Krakowa, którego drużyna wygrała VI Ogólnopolskie Mistrzostwa Młodych Mechaników w Poznaniu.

[ więcej ]


12.06.2017
Papież Franciszek znany jest z przywiązania do skromności i dbałości o środowisko. Nic więc dziwnego, że jego najnowszym papamobile został w pełni elektryczny Opel Ampera-e

[ więcej ]


06.06.2017
7 czerwca już po raz drugi branża targowa na całym świecie obchodzi Światowy Dzień Targów. Z tej okazji przygotowaliśmy niespodziankę, dzięki której każdy może stworzyć wyjątkową okładkę prasową z własnym zdjęciem!

[ więcej ]


05.06.2017
Z przyjemnością oddajemy w Wasze ręce odmieniony Poznański Magazyn Targowy. Zapraszamy do lektury zarówno wersji papierowej, jaki i on-line. W tym wydaniu piszemy o znamienitych gościach, którzy odwiedzili poznańskie targi w minionych miesiącach, relacjonujemy spektakularne targi branży budowlanej i meblarskiej i zapowiadamy najciekawsze wydarzenia kolejnych miesięcy. A ponadto…

[ więcej ]