AJP - coś dla fanów enduro

Podczas tegorocznej edycji Poznań Motor Show AJP zaprezentuje Państwu wyjątkowy model lekkiego wyprawowego enduro PR7.

Dla amatorów bliższych i dalszych podróży motocyklowych po wszystkich rodzajach dróg oraz po bezdrożach AJP przygotowało model PR7. Obecnie jest to jedyny motocykl z silnikiem o pojemności 600 cm3 i mocy 46 KM albo 60 KM, którego waga gotowego do jazdy oscyluje w granicach 160kg. O wyjątkowości AJP PR7 na tle konkurencji, oprócz niskiej wagi, decyduje szereg dodatkowych elementów. Są to m.in.:

  • najwyższej jakości podzespoły (np. zawieszenia ZF Schs, lampy Hella),
  • podstawowe wyposażenie motocykla zapewniające komfort jazdy (specjalnie profilowana owiewka, tablet oparty na systemie android umożliwiający wgranie aplikacji pomocnych przy podróżach, wydajne światła dbające o należyte oświetlenie drogi w czasie jazdy po zmroku),
  • 17 litrowy zbiornik paliwa zapewniający pokonanie ok. 400 km.

STADLER

Stadler Bekleidung, to niemiecki producent odzieży motocyklowej najwyższej jakości. Od tego roku jest wyłącznym przedstawicielem tej marki na polskim rynku.

Ubrania motocyklowe wytwarzane w Aidenbach, gdzie znajduje się siedziba firmy, charakteryzują się dbałością wykonania, wykorzystanim najnowocześniejszych materiałów, przemyślanym krojem i rozwiązaniami opowiadającymi oczekiwaniom motocyklistów. Produktu tego bawarskiego producenta mogą być szyte na miarę, zgodnie z życzeniem klienta, a jakość pracy potwierdza 10-letnia gwarancja Stadler Bekleidung.

Przedsprzedaż biletów online:

link: Tixer

thumbnail_tixer-2.png

link: Ticketpro

ticketpro-logo-rgb_blue.png

Wstecz

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact