Akademia Renowacji

Motywem przewodnim projektu jest renowacja pojazdów zabytkowych i youngtimerów − nie tylko samochodów i motocykli, ale również ciągników rolniczych i pojazdów militarnych. Pomysł zrodzony z pasji do motoryzacji będzie miał swój finał podczas nadchodzącej edycji Poznań Motor Show.

Podczas targów, szkoły, które kilka miesięcy temu otrzymały do renowacji zabytkowe motorowery zademonstrują efekty swojej pracy i opowiedzą co sprawiło największą trudność, by doprowadzić maszyny do stanu „fabrycznego”? Nie możemy się doczekać, aby pogratulować uczniom i zobaczyć odrestaurowane motorowery!

Nagrodzone pojazdy trafią jako eksponaty do Muzeum Motoryzacji Zbyszka Koprasa, wraz ze wskazaniem miejsca oraz sposobu wykonania renowacji, szkoła natomiast otrzyma specjalny certyfikat potwierdzający wykonanie prac.

akademia.jpg

Akademia Renowacji została zainaugurowana podczas listopadowej edycji targów Retro Motor Show. Głównymi pomysłodawcami inicjatywy są Adam Niedzwiedzki oraz Zbigniew Kopras, a wspiera ją redakcja „Nowoczesnego Warsztatu”. Polska plasuje się w czołówce pod względem liczby odrestaurowanych pojazdów, a naszymi klientami są najwięksi kolekcjonerzy z całej Europy. Tak dobrą pozycję zawdzięczamy wyjątkowej jakości naprawom i fachowcom, którzy w większości są samoukami, a których w Polsce wciąż brakuje...

Wstecz

Współpraca Medialna

naszemiasto.plmanageronline.pl/warsztat.plbikeandbusiness.pl/ forumsamochodowe.pl
forumsamochodowe.commototarget.plautomototechnika.plpttcc.plspeedladies.pl
hamujbezpiecznie.plprzegladoponiarski.pl/yanosik.plmagazyn-tis.pl/prenumerata.laj.pl/
polskitraker.pl/polskitraker.pl/bus

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact