Chcesz zobaczyć najnowsze modele Volkswagena?

Odwiedź Poznań Motor Show i skieruj swoje kroki do pawilonu numer 3A. Już od czwartku (7.04.) będzie na was czekać pełna gama modeli.

Volkswagen Arteon – polska premiera podczas Poznań Motor Show

Arteon - awangardowe Gran Turismo, które w hierarchii aut Volkswagena plasuje się powyżej Passata, po raz pierwszy w Polsce zostanie zaprezentowany podczas Poznań Motor Show. Arteon łączy elementy stylistyczne klasycznego samochodu sportowego z elegancją i przestronnością aut o nadwoziu typu fastback. Pięciomiejscowe Gran Turismo jest więc stworzone dla tych, którzy poszukują pięciodrzwiowego auta o sportowej sylwetce, a przy tym funkcjonalnego w codziennym użytkowaniu, wyróżniającego się eleganckimi kształtami i wyposażonego w najnowocześniejsze rozwiązania techniczne. Pod maską znajdują się silniki o mocy od 150 do 280 KM. Polskie ceny zostaną ogłoszone 6 kwietnia podczas konferencji prasowej marki Volkswagen. Pierwsze samochody do klientów trafią w czerwcu.

arteon.jpg

Nowy Volkswagen Crafter stworzony został od podstaw przy współpracy z Klientami. W procesie jego tworzenia uwzględnione zostały życzenia i wymagania przyszłych użytkowników. W ten o to sposób powstał samochód ekonomiczny, funkcjonalny i bardziej niezawodny niż kiedykolwiek wcześniej.

Nowy model oferuje nie tylko większy komfort jazdy, ale także większe bezpieczeństwo. Wyposażony w różnorodne, niezawodne układy bezpieczeństwa i w ponad 15 systemów wspomagających kierowcę, nowy Crafter sprawdza się idealnie podczas jazdy. Zmiany wprowadzone zostały także w przedziale ładunkowym, który na tą chwilę jest najwyższy i najszerszy w klasie. Nowy Crafter jest jedynym samochodem w swojej klasie dostępnym w sześciu różnych konfiguracjach napędu i skrzyni biegów. Nowy Crafter, to także nowe silniki, które są idealnie dostosowane do przewozu ciężkiego ładunku, przy zachowaniu wysokiej dynamiki i oszczędności.

crafter_2.jpg

 

Przedsprzedaż biletów online:

link: Tixer

thumbnail_tixer-2.png

link: Ticketpro

ticketpro-logo-rgb_blue.png

Wstecz

Współpraca Medialna

naszemiasto.plmanageronline.pl/warsztat.plbikeandbusiness.pl/ forumsamochodowe.pl
forumsamochodowe.commototarget.plautomototechnika.plpttcc.plspeedladies.pl
hamujbezpiecznie.plprzegladoponiarski.pl/yanosik.plmagazyn-tis.pl/prenumerata.laj.pl/
polskitraker.pl/polskitraker.pl/bus

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact