Ducati - doskonałość prosto z Włoch

Od 90 lat Ducati tworzy emocje. Ducati to unikatowy talent inżynieryjny, który zawsze tworzył motocykle idealnie dopracowane pod względem wyjątkowej stylistyki oraz sportowego charakteru.

Na Poznań Motor Show zaprezentują to, co mają najlepsze! Zapraszamy!

Scrambler Ducati Cafe Racer

Café Racer, to kolejna interpretacja rewolucyjnych i legendarnych motocykli, które wskrzesza Scrambler Ducati. Każdy z nich to odzwierciedlenie wolnego i niepokornego ducha, ikona stylu i esencja radości. Typowy bak Scrambler’a posiada dedykowane panele boczne i idealnie współgra z nowym siedzeniem zaopatrzonym w typową dla wyścigowego stylu Cafe Racer nakładkę. Niska kierownica wyposażona w lusterka mocowane na jej końcówkach to typowe odniesienie do miejskich maszyn wyścigowych z lat 60-tych.

01_scrambler_cafe_racer.jpg

Scrambler Ducati Desert Sled

Nazwa Desert Sled odnosi się do historycznych motocykli, przerabianych przez właścicieli tak, by dawały maksymalną frajdę z jazdy po nieodkrytych, piaszczystych terenach kalifornijskich pustyń. zTam zrodził się ten styl. Codzienny motocykl musiał spełniać warunki, które umożliwiałyby zabawę nawet w ciężkim terenie. Wzmocnione zawieszenia, terenowe opony, wysoki błotnik czy osłony silnika sprawdzały się w tak surowym klimacie, a jednocześnie nie ujmowały waloru użytkowego, ciężkim, codziennym maszynom. To kolejne modele, które swoim charakterem uosabiają ideologię Scrambler Ducati: wyraź siebie, bądź sobą, korzystaj z życia, nie uznawaj granic i ograniczeń…

2017-ducati-scrambler-desert-sled-24.jpg


Ducati SuperSport i SuperSport S
Supersport to przyjazny motocykl skonstruowany z myślą o łatwym i pewnym prowadzeniu, daje kierowcy wiele pewności i komfortu. Dzięki sprawdzonym w innych modelach Ducati Safety Pack w skład którego wchodzą doskonały ABS firmy Bosh oraz świetna kontrola trakcji, kierowca, niezależnie od warunków, dysponuje szerokim marginesem bezpieczeństwa. Wszystko to, do spółki z wieloma dostępnymi akcesoriami, najwyższej klasy osprzętem oraz długimi interwałami pomiędzy serwisami daje w efekcie motocykl kompletny, odpowiadający i zaspokajający wiele potrzeb. Ducati tym modelem osiągnęło to, co do tej pory było niemożliwe do osiągnięcia. Bezkompromisowy sportowiec, dysponujący wszystkimi atrybutami motocykla trackdayowego, został "pogodzony" z codzienną wygodą, ergonomią i intuicyjnością.

supersport_s.jpg


Ducati Monster 1200 i 1200 S
Lepiej, szybciej, Monster – to mówi samo za siebie. Nowy Monster 1200 nawiązuje w prostej linii do wartości które rodzina Monsterów wyznawała przez przeszło 20 lat swojego istnienia. 150 konny silnik Testastretta, kratownicowa rama, znany sprzed lat system mocowania baku, łączy tradycję z ultra nowoczesnymi technologiami. Centralna jednostka zawiadująca między innymi Cornering ABS - systemem pozwalającym na bezpieczne hamowanie nawet w głębokim złożeniu, doskonałą kontrolą trakcji, Ducati Wheelie Control cały czas czuwa nad bezpieczeństwem i optymalnym wykorzystaniem potencjału Monstera 1200. Wersja S ekskluzywnie wyposażona jest w wyczynowe zawieszenie Ohlins, quickshifter działający w „obie strony”, hamulce Brembo M50 oraz wiele elementów nadwozia, odróżniających tą wersję od innych.

03_monster_1200_s.jpg

Ducati Multistrada 950
Mała Multistrada była oczekiwana przez długi czas, aż w końcu przyszedł odpowiedni moment, by pokazać ją światu. Ducati opisuje ją jako „moja pierwsza, moja ostatnia, moje wszystko” i to doskonale obrazuje charakter Multistrady 950 jako wszechstronnego i uniwersalnego motocykla. Rozpoznawalny design Multistrady który wyznaczył nowe standardy dla konkurencji jest cechą charakterystyczną modelu 950. Pakiet DSP – kontrola trakcji, ABS, znane z Multistrady 1200 tryby jazdy sport, touring, urban i Enduro, świetne zawieszenie i hamulce w połączeniu z ergonomią oraz przyjaznym i dynamicznym silnikiem, powodują, że Multistrada 950 będzie idealnym, uniwersalnym motocyklem na co dzień, który sprosta niemal wszystkim wymaganiom właściciela.

multistrada-9.jpg

Ducati Monster 797

Monster 797 spogląda wprost na swoje dziedzictwo. To kultowy model który przez lata służył konkurencji za wzór motocykla „naked”. 797 interpretuje na nowo swoją historię i przedstawia ją w bardzo przystępny dla każdego sposób. 75KM to wartość która zagwarantuje sprawne korzystanie z tego wyjątkowego, uniwersalnego sprzętu w każdych niemal warunkach. Właściwości jezdne, charakterystyka silnika oraz geometria i ergonomia oznaczają w przypadku Monstera 797 przystępność i łatwość prowadzenia w niemal każdych warunkach. Ten sprzęt potrafi być łagodny i wybaczyć błędy, jednak kiedy tylko zechcemy z łatwością zademonstruje czemu akurat Monstery uznawane są za ikonę stylu "naked bike".ducati_monster_797_3.jpg

Przedsprzedaż biletów online:

Tixer

thumbnail_tixer-2.png

Ticketpro

ticketpro-logo-rgb_blue.png


Przedsprzedaż biletów w punktach stacjonarnych:

thumbnail_mtp_sticker_bilety_dostepne.pn

belka.PNG

Wstecz

Współpraca Medialna

naszemiasto.plmanageronline.pl/warsztat.plbikeandbusiness.pl/ forumsamochodowe.pl
forumsamochodowe.commototarget.plautomototechnika.plpttcc.plspeedladies.pl
hamujbezpiecznie.plprzegladoponiarski.pl/yanosik.plmagazyn-tis.pl/prenumerata.laj.pl/
polskitraker.pl/polskitraker.pl/bus

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact