Duch ekstazy zstąpi na poznański salon motoryzacyjny

Majestatyczna linia, perfekcyjne wykończenie i ekskluzywne dodatki – marka Rolls-Royce to synonim luksusu, który będzie można podziwiać na Poznań Motor Show.

Od ponad stu lat, kiedy to powstał pierwszy model Rolls-Royce’a, każdy kolejny wzbudza niemały zachwyt i pragnienie posiadania. Specjalnie dla Was RR przygotował niezmiernie ciekawą ekspozycję.

Rolls-Royce Wraith Black Badge

Rolls-Royce Wraith Black Badge jest najmocniejszym na świecie modelem Rolls-Royce napędzanym silnikiem 623 KM (465 kW). To najbardziej zjawiskowy coupé typu fastback.

Połączenie dodatkowego momentu obrotowego (+70 Nm) z istniejącą wysoką mocą, całkowicie przeprojektowanym zawieszeniem pneumatycznym, nowymi wałami napędowymi i ulepszoną 8-biegową skrzynią biegów, sprawia, że Rolls-Royce Wraith staje się jeszcze bardziej zwrotny. Komfort jazdy podnosi system Magic Carpet Ride.

Unikatową konstrukcję i estetykę modelu dopełniają odwrócone kolory logo RR, czarna statuetka Spirit of Ecstasy, przydymione, chromowane elementy oraz odważne zestawienia kolorystyczne we wnętrzu.

 

Rolls-Royce ‘Dawn - Inspired by Fashion’

Model ‘Dawn – Inspired by Fashion’ został stworzony we współpracy z ekspertami ze świata mody.

Efektem tego mariażu jest wykorzystanie najlepszych tkanin oraz zaskakujących faktur we wnętrzach najbardziej odważnych i wyróżniających się egzemplarzy samochodów Rolls-Royce Dawn powstających na konkretne zamówienie w ramach programu Bespoke. W ramach kolekcji czysty odcień Andalusian White, który stał się tłem dla samochodów, jest wykończany trzema czystymi kolorami - czerwienią Mugello Red lub błękitem Cobalto Blue lub pomarańczowym odcieniem Mandarin. Model jest doskonałym przykładem minimalistycznej klasyki, czyli kodu stylistycznego, jaki wybiera większość nabywców marki.

Rolls-Royce Ghost Extended Wheel Base

Od wprowadzenia na rynek w 2009 r., Ghost stał się dla wielu osób ze świata biznesu środkiem wyrazu ich sukcesu. Z tym modelem udało się marce dotrzeć do młodszych klientów – kobiet i mężczyzn.

Ghost to symbol współczesnej wersji luksusu Rolls-Royce’a – dynamiczny charakter samochodu i luksusowe wnętrze są tu wspaniale zbalansowane. Właściciele poruszają się cicho pracującym, wyrafinowanym, współczesnym samochodem.

Rolls-Royce Ghost to też najnowocześniejsza technologia i inżynieria, np. satelitarne wspomaganie zmiany biegów wykorzystujące m.in. GPS, dzięki któremu samochód skręcając, opuszczając autostradę czy poruszając się po rondzie, jest zawsze na właściwym biegu.

r1.jpg r2.jpg

Wstecz

Współpraca Medialna

naszemiasto.plmanageronline.pl/warsztat.plbikeandbusiness.pl/ forumsamochodowe.pl
forumsamochodowe.commototarget.plautomototechnika.plpttcc.plspeedladies.pl
hamujbezpiecznie.plprzegladoponiarski.pl/yanosik.plmagazyn-tis.pl/prenumerata.laj.pl/
polskitraker.pl/polskitraker.pl/bus

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact