Duch ekstazy zstąpi na poznański salon motoryzacyjny

Majestatyczna linia, perfekcyjne wykończenie i ekskluzywne dodatki – marka Rolls-Royce to synonim luksusu, który będzie można podziwiać na Poznań Motor Show.

Od ponad stu lat, kiedy to powstał pierwszy model Rolls-Royce’a, każdy kolejny wzbudza niemały zachwyt i pragnienie posiadania. Specjalnie dla Was RR przygotował niezmiernie ciekawą ekspozycję.

Rolls-Royce Wraith Black Badge

Rolls-Royce Wraith Black Badge jest najmocniejszym na świecie modelem Rolls-Royce napędzanym silnikiem 623 KM (465 kW). To najbardziej zjawiskowy coupé typu fastback.

Połączenie dodatkowego momentu obrotowego (+70 Nm) z istniejącą wysoką mocą, całkowicie przeprojektowanym zawieszeniem pneumatycznym, nowymi wałami napędowymi i ulepszoną 8-biegową skrzynią biegów, sprawia, że Rolls-Royce Wraith staje się jeszcze bardziej zwrotny. Komfort jazdy podnosi system Magic Carpet Ride.

Unikatową konstrukcję i estetykę modelu dopełniają odwrócone kolory logo RR, czarna statuetka Spirit of Ecstasy, przydymione, chromowane elementy oraz odważne zestawienia kolorystyczne we wnętrzu.

 

Rolls-Royce ‘Dawn - Inspired by Fashion’

Model ‘Dawn – Inspired by Fashion’ został stworzony we współpracy z ekspertami ze świata mody.

Efektem tego mariażu jest wykorzystanie najlepszych tkanin oraz zaskakujących faktur we wnętrzach najbardziej odważnych i wyróżniających się egzemplarzy samochodów Rolls-Royce Dawn powstających na konkretne zamówienie w ramach programu Bespoke. W ramach kolekcji czysty odcień Andalusian White, który stał się tłem dla samochodów, jest wykończany trzema czystymi kolorami - czerwienią Mugello Red lub błękitem Cobalto Blue lub pomarańczowym odcieniem Mandarin. Model jest doskonałym przykładem minimalistycznej klasyki, czyli kodu stylistycznego, jaki wybiera większość nabywców marki.

Rolls-Royce Ghost Extended Wheel Base

Od wprowadzenia na rynek w 2009 r., Ghost stał się dla wielu osób ze świata biznesu środkiem wyrazu ich sukcesu. Z tym modelem udało się marce dotrzeć do młodszych klientów – kobiet i mężczyzn.

Ghost to symbol współczesnej wersji luksusu Rolls-Royce’a – dynamiczny charakter samochodu i luksusowe wnętrze są tu wspaniale zbalansowane. Właściciele poruszają się cicho pracującym, wyrafinowanym, współczesnym samochodem.

Rolls-Royce Ghost to też najnowocześniejsza technologia i inżynieria, np. satelitarne wspomaganie zmiany biegów wykorzystujące m.in. GPS, dzięki któremu samochód skręcając, opuszczając autostradę czy poruszając się po rondzie, jest zawsze na właściwym biegu.

r1.jpg r2.jpg

Wstecz

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact