Ekscytujące modele Maserati

Ghibli, Quattroporte, GranCabrio MC i Levante zobaczymy na Poznań Motor Show.

Model Ghibli postawił bardzo wysoko poprzeczkę dla tego segmentu, zdominowanego przez lata przez marki niemieckie. Dynamika Ghibli, komfortowa ilość miejsca dla pasażerów, najnowsze rozwiązania z zakresu technologii i najwyższe oceny w zakresie bezpieczeństwa czynnego i biernego wsparte urzekającą linią nadwozia, która mogą stworzyć tylko włoscy projektanci - to powoduje ze Ghibli mocno zaznaczył się na naszym rynku.

quattroporte maserati

Ten flagowy model Maserati był i nadal jest świetnym połączeniem dystynkcji, komfortu i prawdziwie sportowych emocji. W segmencie Premium wyróżnia się piękna włoska stylistyką, kapitalnymi osiągami wspartymi słynnym i niepowtarzalnym tzw. Dźwiękiem Maserati. Quattroporte zawsze wzbudzał zdrowe emocje a prezentowany najnowszy model poliftingowy ma nowy, agresywny przód znamionujący jego dynamikę.

GranCabrio MC (3).jpg

Symbol i prawdziwa perla Maserati. Duża moc, piękny "ryk" V8-mki, jeden z ostatnich już silników wolnossących na rynku. Ten model odkąd tylko się ukazał zawsze wzbudzał zachwyt a za kierowcami podążały zazdrosne spojrzenia. Prezentowany GranCabrio MC wersja Centenario zaprezentowany na 100-lecie Maserati zapewnia emocje, prestiż i dumę z posiadania auta unikalnego, którego ząb czasu zdaje się nie imać.

maserati levante

LEVANTE – nowy rozdział w historii Maserati.

Świat motoryzacyjny czekał na kolejne auto opracowane przez genialnych stylistów włoskich, warto było. LEVANTE , piękny, dynamiczny, pierwszy SUV w wersji GT. Świetne ukoronowanie 100-letniej historii marki. Napędzany silnikiem benzynowym 3.0 V6 wyprodukowanym przez Ferrari o mocy 430 KM lub dynamicznym silnikiem dieslowskim o mocy 275 KM (VM Motori) brzmiącym nie jak typowy diesel, LEVANTE jest boski. W obu modelach zawieszenie pneumatyczne i napęd 4x4 są w standardzie, najniższy środek ciężkości wśród aut tego segmentu i szeroki rozstaw osi powodują, że tym autem podróżuje się bardzo komfortowo, z efektami sportowymi i przy wszędzie rozpoznawalnym tzw. dźwięku Maserati. Levante jest stabilny nawet przy maksymalnych prędkościach, a dobrze zestrojony układ napędowy zapewnia zwinność  typową dla mniejszych aut sportowych. Jeżeli ktoś będzie próbował jazdy Off-road to się mile zaskoczy. Levante na zwykłych drogach i na bezdrożach jest świetny, pewny siebie, dynamiczny i komfortowy.

Przedsprzedaż biletów online:

Tixer

thumbnail_tixer-2.png

Ticketpro

ticketpro-logo-rgb_blue.png

Przedsprzedaż biletów w punktach stacjonarnych:

thumbnail_mtp_sticker_bilety_dostepne.pn

belka.PNG

Wstecz

Współpraca Medialna

naszemiasto.plmanageronline.pl/warsztat.plbikeandbusiness.pl/ forumsamochodowe.pl
forumsamochodowe.commototarget.plautomototechnika.plpttcc.plspeedladies.pl
hamujbezpiecznie.plprzegladoponiarski.pl/yanosik.plmagazyn-tis.pl/prenumerata.laj.pl/
polskitraker.pl/polskitraker.pl/bus

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact