Honda Civic Sedan

Honda Civic sedan dziesiątej generacji to nowy, sportowy, czterodrzwiowy model segmentu C. Jednocześnie jest to najbardziej zaawansowana konstrukcja w historii firmy, która wprowadza nową jakość w segmencie samochodów kompaktowych.

„Stworzenie Civica dziesiątej generacji było najbardziej ambitnym zadaniem, jakiego podjął się zespół Hondy,” powiedział Mitsuru Kariya, główny inżynier i lider globalnych projektów. „Oprócz zakrojonych na szeroką skalę prac badawczo-rozwojowych, proces ten wymagał wdrożenia wielu operacji sprzedażowych i marketingowych na całym świecie, od Ameryki Północnej i Japonii, poprzez Europe, po Amerykę Południową i Azję. Nasz nowy model, będący najbardziej sportową wersją Civica w historii, wyznacza nowe standardy w klasie kompaktowej w zakresie dynamicznych osiągów, ekonomiki eksploatacji, przestrzeni wewnątrz, bezpieczeństwa i jakości wykonania.”

Nadwozie Hondy Civic sedan jest szersze, dłuższe i niższe od modelu poprzedniej generacji, co pozwoliło uwypuklić sportowe cechy nowej konstrukcji. Nowy Civic ma też krótsze zwisy zwracające uwagę na dobre właściwości aerodynamiczne samochodu. Uzupełnieniem całości jest agresywny przedni pas nadwozia, z którym komponują się wydatne nadkola oraz wyprofilowane wloty powietrza z przodu i z tyłu.

Nowa Honda Civic sedan została zaprojektowana od podstaw w celu osiągnięcia doskonałych właściwości jezdnych. Lekka, bardzo sztywna karoseria - stworzona z wykorzystaniem innowacyjnych rozwiązań inżynieryjnych oraz nowoczesnych technik konstrukcyjnych - pozwala uzyskać niski środek ciężkości, natomiast nowe, wyrafinowane zawieszenie zapewnia bardzo dobre prowadzenie samochodu.

Dzięki zastosowaniu szerszej i dłuższej płyty podłogowej, Civic sedan jest jednym z najprzestronniejszych aut w segmencie. Całkowicie przeprojektowane wnętrze tego modelu wyróżnia się prostym designem, nowymi rozwiązaniami technicznymi, wysokogatunkowymi materiałami wykończeniowymi, a także niżej umieszczonymi fotelami. Ponadto, nowy Civic sedan oferuje obszerny przedział pasażerski, pojemny bagażnik oraz praktyczne rozwiązania konstrukcyjne. Opracowany przez Hondę system informacji, rozrywki i łączności Honda CONNECT drugiej generacji zapewnia integrację z Apple CarPlay i Android Auto.

W nowej Hondzie Civic sedan debiutuje silnik benzynowy VTEC TURBO, który został opracowany pod kątem wydajności i wysokich osiągów, zapewniających prawdziwą przyjemność z jazdy.

Pakiet systemów bezpieczeństwa aktywnego oraz układów wspomagających kierowcę Honda Sensing zastosowany we wszystkich wersjach Hondy Civic sedan sprawia, że model ten jest jednym z najbezpieczniejszych aut w swojej klasie.

Podejście do projektu nowego Civica, a także zastosowane w nim rozwiązania techniczne potwierdzają pozycję Hondy, jako sportowej, zaawansowanej technicznie marki, która stawia na rynek europejski i samochody segmentu C.

Źródło: materiały prasowe Honda Polska

Przedsprzedaż biletów online:

Tixer

thumbnail_tixer-2.png

Ticketpro

ticketpro-logo-rgb_blue.png


Przedsprzedaż biletów w punktach stacjonarnych:

thumbnail_mtp_sticker_bilety_dostepne.pn

belka.PNG

Wstecz

Współpraca Medialna

naszemiasto.plmanageronline.pl/warsztat.plbikeandbusiness.pl/ forumsamochodowe.pl
forumsamochodowe.commototarget.plautomototechnika.plpttcc.plspeedladies.pl
hamujbezpiecznie.plprzegladoponiarski.pl/yanosik.plmagazyn-tis.pl/prenumerata.laj.pl/
polskitraker.pl/polskitraker.pl/bus

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact