INFINITI: Wokół Q60 – Project Black S

W pawilonie 3 INFINITI pokaże Project Black S – radykalną reinterpretację Q60 coupe, która korzysta z wyczynowego hybrydowego zespołu napędowego inspirowanego przez systemy odzyskiwania energii w Formule 1.

Project Black S, który przyjeżdża do Poznania bezpośrednio po swojej światowej premierze podczas Geneva Motor Show, sięga po unikatową, niefunkcjonującą na publicznych drogach technologię, inspirowaną przez Formułę 1. Pokazując potencjał wyczynowej linii modelowej, INFINITI dowodzi, jak wyczynowy hybrydowy zespół napędowy, opracowany we współpracy z Renault Sport Formula One Team, znacząco potrafi podnieść osiągi i dynamikę seryjnego samochodu INFINITI. A wszystko to w absolutnie wyjątkowym, wręcz zniewalającym, nadwoziu, oczywiście maksymalnie zoptymalizowanym stylistycznie.

Wyczynowy hybrydowy zespół napędowy testowany w ramach Project Black S obejmuje m.in. system odzyskiwania energii (energy recovery system – ERS w Formule 1), który pozwala na wykorzystanie zgromadzonej energii jako doładowania, dostarczającego dodatkowej mocy i momentu obrotowego. Efektem jest natychmiastowe, wyraźne, pozbawione jakiegokolwiek opóźnienia przyspieszenie. Technologia ta, zainspirowana sprawdzonym w Formule 1 systemem dual-hybrid, nie jest jak dotąd stosowana w żadnym pojeździe na publicznych drogach.

Nowa specyfikacja „Black S”, w której prezentowany jest samochód koncepcyjny, byłaby wersją o najwyższych osiągach i najwyższej dynamice w całej ofercie INFINITI. Marka jest zdania, że istnieje potencjał dla specyfikacji Black S, stanowiącej topowy wariant usportowienia modelu – w tym maksymalizacji mocy i momentu obrotowego dzięki innowacyjnym zespołom napędowym, nowym lub znacząco usprawnionym układom jezdnym, a także unikatowym elementom designerskim.

Mający prapremierę w Poznaniu projekt, ukazuje dążenie INFINITI do realizowania wyższych poziomów wyczynu i angażowania kierowcy w prowadzenie. Wersje Black S to rozwinięcie tego, co już dziś INFINITI oferuje kierowcom, dzięki wyższym osiągom, lepszym zespołom napędowym, modyfikacjom układów jezdnych oraz całemu szeregowi elementów stylistycznych inspirowanych sportem wyczynowym.

Ten samochód po prostu trzeba zobaczyć, a potem zgłębiać unikatowe technologie, jakie ze sobą przywozi.

Project Black S oraz najnowszy w gamie INFINITI model – Q60 coupe
będą błyszczeć w otoczeniu już dobrze znanych modeli japońskiego producenta,
od najmniejszego – Q30 do flagowego QX70. Zapraszamy do Pawilonu 3!

Przedsprzedaż biletów online:

Tixer

thumbnail_tixer-2.png

Ticketpro

ticketpro-logo-rgb_blue.png


Przedsprzedaż biletów w punktach stacjonarnych:

thumbnail_mtp_sticker_bilety_dostepne.pn

belka.PNG

Wstecz

Współpraca Medialna

naszemiasto.plmanageronline.pl/warsztat.plbikeandbusiness.pl/ forumsamochodowe.pl
forumsamochodowe.commototarget.plautomototechnika.plpttcc.plspeedladies.pl
hamujbezpiecznie.plprzegladoponiarski.pl/yanosik.plmagazyn-tis.pl/prenumerata.laj.pl/
polskitraker.pl/polskitraker.pl/bus

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact