Junak na targach Poznań Motor Show.

Poznaj nowości w kolekcji Junak 2017 na targach Poznań Motor Show.

W dniach 06.04. – 09.04 będzie okazja poznać nowego Junaka 125 RZ oraz 125 Racer. Oba motocykle posiadają silnik o mocy 10,8 KM wyposażony w wałek wyrównoważający, który maksymalnie eliminuje wibracje jednocylindrowego silnika. Stosunek mocy do masy zapowiada świetne świetne osiągi. Z kolei agresywne linie sprawiają, że maszyny wyróżniają się na naszych drogach.

Motocykle te zachęcają również rozsądnie skalkulowaną ceną, w okolicach 6000 PLN.

 

Kolejną ważną nowością będzie Junak 121 FL, którego pierwsze kilkanaście sztuk mogliśmy przedpremierowo zobaczyć w drugiej połowie ubiegłego roku. Jest to motocykl, który wyróżnia się świetną relacją ceny do jakości. FL to odświeżona generacja bardzo znanego modelu 121. Lifting przyniósł wiele nowych rozwiązań technologicznych m.in. wałek wyrównoważający w silniku oraz odświeżony design.

 

Motocykle z rocznika 2017 będą dostosowane do nowych wymogów, które UE narzuciła odgórnie wszystkim państwom członkowskim. Od 1 stycznia każdy nowy jednoślad w pojemności 125 ccm i więcej musi spełniać bardzo rygorystyczne normy czystości spalin a układ hamulcowy musi być wyposażony dodatkowo w układ CBS lub ABS.  Przy tworzeniu kolekcji priorytetowe dla nas były dwie wartości - jakość oraz jak najmniejsze wzrosty cen detalicznych.

 

Dodatkowo pokażemy też nowość w segmencie motorowerów – Junak 905. To kolejny motorower z serii 900, która cieszy się bardzo dużą popularnością. To zdecydowanie jeden z bardziej „dorosłych” jednośladów w klasie 49 ccm. Ciekawa stylistyka i charakterystyczna motocyklowa rama nie zapowiada, że tym pojazdem można się poruszać na prawo jazdy kategorii AM.

Źródło: materiały prasowe marki Junak.

Wstecz

Współpraca Medialna

naszemiasto.plmanageronline.pl/warsztat.plbikeandbusiness.pl/ forumsamochodowe.pl
forumsamochodowe.commototarget.plautomototechnika.plpttcc.plspeedladies.pl
hamujbezpiecznie.plprzegladoponiarski.pl/yanosik.plmagazyn-tis.pl/prenumerata.laj.pl/
polskitraker.pl/polskitraker.pl/bus

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact