Każdy jakieś Hobby ma!

Marka Hobby wkracza w nowy sezon, a my wraz z nim. Podczas Poznań Motor Show będziecie mogli zobaczyć najnowocześniejsze modele kamperów oraz szereg udogodnień, które ułatwią podróżowanie.

SZERSZE DRZWI WIĘCEJ ŚWIATŁA

Oprócz modeli linii Ontour, wszystkie pozostałe przyczepy Hobby doczekały się szerszych o 40 mm drzwi wejściowych. Jednoczęściowe, wraz z wewnętrznymi zawiasami, nie tylko dodają przyczepie luksusowego sznytu (przede wszystkim dzięki swojej wielkości), ale zwracają również uwagę oryginalnym designem i dobrze przemyślanymi detalami.

Wraz z powierzchnią drzwi powiększyły się okna, przez które do przyczepy wpada teraz więcej światła. Wewnętrzna strona to praktycznie schowki, kosz na odpady i siatka przeciw owadom. Drzwi są ponadto skutecznie uszczelnione, a wewnętrzne zawiasy zabezpieczają przed kradzieżą.

hobby.jpg

HAMOWANIE W STYLU PREMIUM

W przyszłości wszystkie przyczepy Hobby korzystać będą z technologii, która do tej pory zarezerwowana była dla modeli Premium. Mowa o Knott-ANS – automatycznym systemie regulacji hamulca, który standardowo montowany jest teraz we wszystkich przyczepach Hobby. System wykrywa zużycie klocków hamulcowych, automatycznie dopasowując siłę hamowania – tak, aby na oba koła była on zawsze taka sama. Umożliwia to znacznie szybszą stabilizację przyczepy podczas hamowania awaryjnego.

hobby2.jpg

STABILIZACJA Z PLUSEM

Firma Knott oferuje elektroniczny system stabilizacji ETS od 2009 roku. Wersja „z plusem” zaprojektowana została specjalnie dla Hobby i będzie dostępna po raz pierwszy w sezonie 2017 jako opcja fabryczna dla wszystkich przyczep tego producenta do modelu 660.

Jak to działa? Podczas jazdy czujnik monitoruje ruchy przyczepy. Zbierane dane są analizowane w czasie rzeczywistym i klasyfikowane jako bezpieczne lub niebezpieczne. Jeśli wykryte zostanie rzeczywiste niebezpieczeństwo, system reaguje błyskawicznie i inicjuje proces hamowania. Zapewnia to stabilność prowadzenia zestawu nawet podczas nagłych bocznych podmuchów wiatru lub podczas jazdy po nierównościach.

NOWY SYSTEM SATELITARNY

Inną nowością dostępną ekskluzywnie dla wszystkich przyczep Hobby od sezonu 2017 jest w pełni automatyczny system satelitarny CAP 650 firmy Kathrein. Choć obrotowa antena typu BAS 66 ma zaledwie 21 cm wysokości, to oferuje praktycznie taki sam zakres jak modele większe. System obsługiwany jest za pomocą panelu sterowania Hobby TFT, jednostka obrotowa sterowana jest za pośrednictwem konwertera CAP. Jednostka sterująca pozwala na podłączenie każdego telewizora i odbiornika do tunera SAT. A ponieważ antena ma podwójne LNB, z systemem mogą być zintegrowane dwa dowolne odbiorniki.

Instalacja i eksploatacja systemu satelitarnego są niezwykle proste – aby odbierać programy telewizji cyfrowej w czasie podróży, wystarczy tylko jeden kabel koncentryczny.

TWÓJ POJAZD POD RĘKĄ

Od kiedy Hobby wprowadziło do swoich pojazdów technologię CI-BUS, wszystkimi funkcjami i urządzeniami w przyczepie kempingowej lub kamperze można łatwo zarządzać i kontrolować z poziomu centralnego panelu TFT. Na tym jednak funkcjonalność tego rozwiązania się nie kończy. Na sezon 2017 Hobby zapowiedziało własną aplikację, która umożliwi sterowanie wszelką technologią na pokładzie z zewnątrz – za pośrednictwem urządzeń mobilnych takich jak smartfony czy tablety. HobbyConnect działa zatem jako interfejs pomiędzy systemem zarządzania urządzeniami pokładowymi CI-Bus a światową siecią internetową. Oznacza to, że właściciele pojazdów marki Hobby będą mogli stworzyć bezpośrednie połączenie ze swoim domem na kółkach z niemal każdego punktu na świecie.

Aplikacje HobbyConnect ma być systematycznie rozbudowywana i aktualizowana. Początkowo będzie dostępna w Niemczech – najpierw dla przyczep, później również dla samochodów kempingowych.

Przedsprzedaż biletów online:

Tixer

thumbnail_tixer-2.png

Ticketpro

ticketpro-logo-rgb_blue.png


Przedsprzedaż biletów w punktach stacjonarnych:

thumbnail_mtp_sticker_bilety_dostepne.pn

belka.PNG

Wstecz

Współpraca Medialna

naszemiasto.plmanageronline.pl/warsztat.plbikeandbusiness.pl/ forumsamochodowe.pl
forumsamochodowe.commototarget.plautomototechnika.plpttcc.plspeedladies.pl
hamujbezpiecznie.plprzegladoponiarski.pl/yanosik.plmagazyn-tis.pl/prenumerata.laj.pl/
polskitraker.pl/polskitraker.pl/bus

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact