Kobieca strefa SpeedLadies

Tradycyjnie, na Poznań Motor Show, nie może zabraknąć przedstawicielek płci pięknej. Na stanowisku dziewczyn z portalu Speed Ladies pojawią się panie, które inspirują swoją motoryzacyjną działalnością. Przez 4 dni targów czeka na was moc atrakcji. Zobaczcie sami!

Pawilon 8A, stanowisko 5B

Spotkanie z Jackiem Molikiem „Jak zacząć przygodę z torem”
8. kwietnia 2017, godz. 13:00

Jako zawodnik zdobył m.in Puchar Polski w wyścigach motocyklowych, dziś jest międzynarodowym sędzią sportowym, instruktorem i trenerem sportu motocyklowego PZM, szef poznańskiego toru i Speed Day-a. Podczas spotkania na Poznań Motor Show spróbuje rozwiać wątpliwości co do jazdy na torze. A póki co, zachęcamy do przeczytania wywiadu, którego udzielił Speed Ladie „O torowych mitach i o tym jak zacząć i bez obaw postawić swoje pierwsze torowe kroki”

d71_7731.jpg

http://speedladies.pl

Prawo na dwóch kołach

Na stoisku będzie można także spotkać Celinę Perskiewicz, radczynię prawną, autorkę bloga LawRider, która podczas codziennych dyżurów, podpowie na co zwrócić uwagę kupując motocykl.

a05812a6ea54f32db80b865f7cd66f25_l.jpg

http://speedladies.pl

Siostry malują czyli aerograf w kobiecym ręku

Airsisters Aerograf czyli siostry, który postanowiły zawojować świat aerografu. Kasia i Kajka Frajnd zapraszają w swój wyjątkowy świat stworzony za pomocą pistoletu. Chyba nie znajdziecie zbyt wielu kobiet w tej branży. Zdecydowanie zdominowana jest przez mężczyzn. Siostrzany duet z Łodzi proponuje zupełnie nową odsłonę aerografu. Ich sztuka jest jednocześnie delikatna i mroczna. Daleka od powtarzalnych motywów i pójścia na skróty. Artystyczna kreacja, którą tworzą to nie tylko fach w ręku, który nabyły, ale również doświadczenia ze sztuką rozwijane praktycznie przez całe życie.

f59fd3a46f2adbbd9dd6269010353971_l.jpg

http://speedladies.pl

Girls Trip czyli kobiety w drodze, na przystanku Poznań Motor Show

Kobiety, motocykle, droga. Podczas tegorocznych targów Poznań Motor Show będziecie mogli spotkać się i wymienić doświadczeniami z koleżankami z grupy Girls Trip.

imgp2442.JPG

http://speedladies.pl

Wstecz

Współpraca Medialna

naszemiasto.plmanageronline.pl/warsztat.plbikeandbusiness.pl/ forumsamochodowe.pl
forumsamochodowe.commototarget.plautomototechnika.plpttcc.plspeedladies.pl
hamujbezpiecznie.plprzegladoponiarski.pl/yanosik.plmagazyn-tis.pl/prenumerata.laj.pl/
polskitraker.pl/polskitraker.pl/bus

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact