Miss Internautów Moto.pl/iMoto 2017

Jeszcze tylko do jutra możecie oddać swój głos na dziewczyny, które Waszym zdaniem zasługują na miano Miss Internautów Moto.pl.

Z wyłonionych podczas castingu finalistek konkursu Miss Moto.pl/iMoto jury wybrało 11 dziewczyn, które biorą udział w głosowaniu na Miss Internautek.
REKLAMA

Jak co roku na konkurs Miss Moto.pl (w tym roku Moto.pl/iMoto) zgłosiło się mnóstwo pięknych dziewczyn. Spośród internetowych zgłoszeń wybrano 20, które zostały zaproszone na casting. 11 z nich bierze udział w głosowaniu na Miss Internautów Moto.pl/iMoto 2017. Zwyciężczyni zostanie zaproszona na finałową galę, która odbędzie się na Poznań Motor Show 2017. Która z dziewczyn zdobędzie tytuł? To zależy tylko od Was.

Zdjęcia wszystkich dziewczyn (portret i sylwetka) znajdują się w galerii na http://moto.pl. Głosowanie trwa do środy 5 kwietnia. Po oddaniu głosów wyniki nie będą widoczne. Ukrywamy je do zakończenia głosowania, by kandydatki do końca nie wiedziały, ilu głosów potrzebują, by wygrać.

Konkurs Miss Moto.pl odbywa się od wielu lat, z każdym rokiem przyciągając coraz większą uwagę i mediów, i kandydatek, które chcą wziąć w nim udział. W tym roku przed jury stanęło wyjątkowo trudne zadanie - wybór finalistek był jeszcze trudniejszy niż w dotychczasowych edycjach konkursu.

Na miss internautów moto.pl, wicemiss i II wicemiss czekają ciekawe nagrody m.in. weekend z Suzuki Swift, a dla zwyciężczyni - nowiutki Suzuki Swift, którego premiera odbędzie się na Poznań Motor Show 2017.

susuki.jpg

Wstecz

Współpraca Medialna

naszemiasto.plmanageronline.pl/warsztat.plbikeandbusiness.pl/ forumsamochodowe.pl
forumsamochodowe.commototarget.plautomototechnika.plpttcc.plspeedladies.pl
hamujbezpiecznie.plprzegladoponiarski.pl/yanosik.plmagazyn-tis.pl/prenumerata.laj.pl/
polskitraker.pl/polskitraker.pl/bus

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact