Mówisz kamper, myślisz CarGO!

Niezależność, komfort, oszczędności – trzy cechy, które wskaże każdy, kto choć raz wypróbował podróży samochodem kampingowym.

A kto raz spróbował, ten przepadł! Karawaning staje się stylem życia, o którego jakość zatroszczy się CarGO. Zobaczcie, jakie modele zaprezentują w tym roku podczas Poznań Motor Show.

Pilote P746 C Essentiel 2017

Nowy model P746 C na rok 2017 to esencja rozwiązań technologicznych z ponad 50 letniego doświadczenia marki Pilote. Kamper osadzony na poszerzonym podwoziu Fiata został zabudowany do niemal 7,5 metra długości specjalnie opatentowaną strukturą ISOTEK, zapewniającą bezpieczeństwo i komfort w każdych warunkach atmosferycznych. Na pokładzie P746 C znajdziemy 4 miejsca siedzące, ponad 2000 litrową przestrzeń bagażową oraz pełne oświetlenie LED, obniżające zużycie energii podczas postoju. Do standardowego wyposażenia należy również łóżko typu Queen’s bed ze specjalnym materacem Bultex oraz komfortowe siedzenia wykonane z pianki o wysokiej sprężystości.

Bavaria I740 C Allure 2017

1.jpg

W pełni zintegrowana Bavaria I 740 C to jeden z najbardziej prestiżowych modeli tej marki. W pojeździe kempingowym o długości ponad siedmiu metrów znajdziemy cztery komfortowe miejsca noclegowe, w tym dwa z nich na pełnowymiarowym łóżku typu Queen’s Bed. Udany urlop zapewni w pełni wyposażona kuchnia, wygodna łazienka oraz przestrzeń na niemal 2000 litrów bagażu. Układ pojazdu, jego wielkość i wyposażenie umożliwia wykorzystanie urlopu w stu procentach.

Pilote V630F 2017

2.jpg

Sportowy kamper-van marki Pilote to idealne rozwiązanie dla podróżujących par, szukających pojazdu o niskim spalaniu, przy zachowaniu zadowalającego komfortu. Dzięki małej szerokości auta (2 metry) mamy możliwość przemieszczania się pojazdem po każdego typu drodze, nawet w ciasnych uliczkach południowych Włoszech. Pilote V630 F zapewnia miejsce dla czterech podróżujących osób, a na wyposażeniu pojazdu znajdziemy lodówkę o pojemności 141 litrów, przesuwne szafy, łazienkę oraz duży, panoramiczny dach.

Bavaria T 716 P Style 2017

3.jpg

Pół-zintegrowana Bavaria T716 P w wersji Style to nowość z grupy Pilote na rok 2017. W ciągu minionych 12 miesięcy kamper przeszedł sporą modyfikację - został przystosowany do przenocowania nawet 5 osób, co w tej klasie auta jest sporym zaskoczeniem. Bavaria posiada niezależną łazienkę z prysznicem, toaletą oraz umywalką, w pełni wyposażony aneks kuchenny oraz elektrycznie opuszczane łóżko z sufitu w salonie. Ciepło na pokładzie zapewnia wydajny piec marki Truma, co w połączeniu z izolacją termo-akustyczną Styrofoam gwarantuje komfort cieplny przez cały sezon kempingowy.

Pilote G650L Emotion 2017

5.png

Emotion to najbogatsza wersja wyposażenia w pełni zintegrowanego kampera marki Pilote. Kierowca do swojej dyspozycji ma 6.1” ekran multimedialny z podłączoną kamerą cofania, radio CD/DVD/Bluetooth z zewnętrznym podłączeniem USB oraz wysokiej klasy fotel wykonany z specjalnie zaprojektowanej, sprężystej pianki. G650L może zabrać na swój pokład 4 osoby, które na długości 6.5 metra znajdą niezliczoną ilość szaf ubraniowych, schowków oraz przestrzenną łazienkę z poszerzoną kabiną prysznicową. Komfort cieplny zapewnia ogrzewanie marki ALDE oraz zabudowa ISOTEK, kilkukrotnie wyróżniana na targach pojazdów kempingowych w 2016 roku.

Le Voyageur Liner 874GD

5.jpg

Niezwykle komfortowy dom na kołach, tak można ubrać w słowa opis marki Le Voyageur. W przeciwieństwie do pojazdów sygnowanych logiem Pilote i Bavaria zapewnia większy komfort, przestrzeń mieszkalną i ładunkową. Dbałość o detale i wykończenie wnętrza jest głównym atutem tej marki, we wnętrzu pojazdu można poczuć zapach przepychu. Pojazd przeznaczony jest dla 4 osób podróżujących, sypialnia zapewnia wygodę na 2 osobnych łóżkach, a w przestrzeni przedniej pojazdu znajduje się duże łóżko dwuosobowe. W przestrzeni ładunkowej bezproblemowo znajdzie się miejsce na quada, a po wspaniałej zabawie będziemy mogli wyprać zabrudzoną odzież przy użyciu pralki umieszczonej w jednym ze schowków w pojeździe.

Przedsprzedaż biletów online:

Tixer

thumbnail_tixer-2.png

Ticketpro

ticketpro-logo-rgb_blue.png

Przedsprzedaż biletów w punktach stacjonarnych:

thumbnail_mtp_sticker_bilety_dostepne.pn

belka.PNG

Wstecz

Współpraca Medialna

naszemiasto.plmanageronline.pl/warsztat.plbikeandbusiness.pl/ forumsamochodowe.pl
forumsamochodowe.commototarget.plautomototechnika.plpttcc.plspeedladies.pl
hamujbezpiecznie.plprzegladoponiarski.pl/yanosik.plmagazyn-tis.pl/prenumerata.laj.pl/
polskitraker.pl/polskitraker.pl/bus

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact