Premierowe modele Kia

Podczas Poznań Motor Show, Kia zaprezentuje niemal całą gamę oferowanych modeli.

Najważniejszym elementem stoiska koreańskiej marki będzie po raz pierwszy, premierowo pokazane w Polsce jej pierwsze Gran Turismo – Stinger! Zaledwie miesiąc po europejskim debiucie w Genewie. Elegancki, sportowy sedan o sylwetce coupé na pewno przykuje uwagę agresywnym designem linii nadwozia, estetyką i przestronnością wnętrza, a imponujące dane techniczne dopełnią tylko formalności i sprawią, że serce zabije szybciej.

picanto.jpg

Obok Stingera w Poznaniu główną rolę ogrywały będą dwa modele idealnie pasujące do miasta – nowe generacje modeli Picanto oraz Rio. Nowa Kia Picanto wkroczy w Poznaniu do segmentu A pełna energii i charakteru! Oferowana m.in. w pakietach stylistycznych GT Line, z nowym systemem multimedialnym oraz jako pierwszy przedstawiciel swojej klasy z autonomicznym układem wspomagana hamowania awaryjnego. Nowa Kia Rio dostępna jest już w sprzedaży od bieżącego miesiąca. Całkowicie nowy wygląd, fantastyczne materiały, niespotykane w segmencie właściwości jezdne – to tylko niektóre jej zalety.

 

Dopełnieniem obecności Kia będzie kolejny sportowy akcent jakiego w Poznaniu nie mogłoby zabraknąć - Kia Lotos Race także odwiedzi hale targowe!

 

Serdecznie zapraszamy do hali targowej nr. 5

Przedsprzedaż biletów online:

Ticketpro

ticketpro-logo-rgb_blue.png

Tixer

thumbnail_tixer-2.png

Przedsprzedaż biletów w punktach stacjonarnych:

thumbnail_mtp_sticker_bilety_dostepne.pn

belka.PNG

Wstecz

Współpraca Medialna

naszemiasto.plmanageronline.pl/warsztat.plbikeandbusiness.pl/ forumsamochodowe.pl
forumsamochodowe.commototarget.plautomototechnika.plpttcc.plspeedladies.pl
hamujbezpiecznie.plprzegladoponiarski.pl/yanosik.plmagazyn-tis.pl/prenumerata.laj.pl/
polskitraker.pl/polskitraker.pl/bus

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact