ROMET gotowy na Poznań Motor Show

Marka ROMET kontynuuje sukces jaki odniosła w poprzednim sezonie. W ubiegłym roku do rąk klientów trafiło 13697. Dzięki temu zdobyli niemal 22% udziału w rynku nowych motocykli oraz prawie 35% udziału w sprzedaży nowych motorowerów.

Dzięki temu marka ROMET niezmiennie cieszy się tytułem lidera sprzedaży motocykli i motorowerów w Polsce. Podczas Poznań Motor Show zademonstrują Państwu nowe modele. Zobaczcie które?

Classic / Retro

Klasyka jest wiecznie modna!

classic400_pgr50204_bmx_v2.jpg

Zwłaszcza, gdy pod nadwoziem o linii do złudzenia przypominającej najlepsze pierwowzory sprzed lat kryją się nowoczesne, zapewniające bezawaryjność, dynamikę i bezpieczeństwo podzespoły. Oferowane w tej grupie motocykle potrafią zachwycić ponadczasową stylistyką, dając przy tym niczym nieograniczoną przyjemność z jazdy. Chcesz poczuć motocyklową nostalgię?

Nie ma na to lepszego sposobu niż nasze klasyczne maszyny.

Naked / Sport

Nowoczesne, lekkie i dynamiczne

adv2.jpg

Motocykle tej klasy stworzone zostały dla entuzjastów sportowej linii i dobrych osiągów, a także dla poszukujących sprawnego środka transportu do pracy lub szkoły. Te pojazdy potrafią zaskoczyć wydajnymi hamulcami, dynamicznym napędem i świetnym prowadzeniem. Masz duszę sportowca i lubisz jednocześnie zadbać o odpowiedni styl? A może stawiasz przede wszystkim na walory użytkowe? Niezależnie na to co Cię kręci, w tej kategorii znajdziesz motocykl stworzony dla Ciebie.

Cruiser / Chopper

W stylu Easy Ridera

easu.jpg

Lubisz jazdę w stylu easy ridera? Świetnie się składa! Nasze motocykle klasy Cruiser/Chopper pozwolą rozsiąść się wygodnie i cieszyć urokami wolności w prawdziwie motocyklowym wydaniu. Maszyny nawiązujące stylistyką do motocykli zza oceanu to propozycja nie tylko dla początkujących easy riderów. Posiadają nowoczesne podzespoły, wydajne hamulce, dynamiczne silniki o rasowym gangu i piękną, zachęcająca do relaksujących przejażdżek linię. Poczuj jedyny w swoim rodzaju charakter jazdy w amerykańskim stylu.

Adventure / Enduro

Obudź w sobie odkrywcę

adv-tt_pgr10551.jpg

Motocykle z serii Adventure/Enduro pozwolą dotrzeć wszędzie tam, gdzie poprowadzi Cię zew natury. Niezależnie od stanu i rodzaju nawierzchni, będziesz czerpać radość z jazdy w stylu motocyklowych odkrywców. Wybierasz się w daleką podróż, a może zamierzasz jedynie pozwiedzać okolicę? W tej kategorii znajdziesz motocykl dla siebie – od uterenowionych, uniwersalnych pojazdów po pełnoprawne maszyny wyprawowe. W towarzystwie jakie dają motocykle z tej grupy z łatwością sięgniesz po prawdziwą przygodę bez żadnych ograniczeń.

Scooters

Klasyka i miejski styl

division125_pgr80378_bmx_ok_v2.jpg

Kolekcja skuterów i maxiskuterów, zadowoli każdego, nawet najbardziej wymagającego fana tych pojazdów. Nowoczesne rozwiązania, prostota obsługi i zróżnicowana stylistycznie gama pozwoli dopasować jednoślad do własnych upodobań. Niezależnie od tego, czy stawiasz na nowoczesny design, czy kształty w modnym stylu retro, znajdziesz model dla siebie. Wybierając skuter, w ekspresowym tempie załatwisz wszystkie sprawy w mieście, ominiesz miejskie korki i dojedziesz do pracy na czas.

Wstecz

Współpraca Medialna

naszemiasto.plmanageronline.pl/warsztat.plbikeandbusiness.pl/ forumsamochodowe.pl
forumsamochodowe.commototarget.plautomototechnika.plpttcc.plspeedladies.pl
hamujbezpiecznie.plprzegladoponiarski.pl/yanosik.plmagazyn-tis.pl/prenumerata.laj.pl/
polskitraker.pl/polskitraker.pl/bus

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact