Tesla - po raz pierwszy na Poznań Motor Show

Na ten moment czekaliśmy od wielu lat i w końcu stało się! Wielokrotnie nagradzane Tesla Model S i X uosabiające ewolucję w inżynierii samochodowej będą dostępne podczas tegorocznej edycji.

Podczas gdy inni producenci wciąż mówią o elektryfikacji, digitalizacji i automatyzacji jako tematach przyszłości, Tesla dostarczyła już swoje pojazdy do ponad 180.000 klientów na całym świecie.

Tesla Model S jest zaprojektowany od podstaw tak, aby był najbezpieczniejszym, najbardziej ekscytującym sedanem na drodze. Dzięki niespotykanym osiągom zapewnianym dzięki wyjątkowemu, w pełni elektrycznemu układowi napędowemu Tesla Model S przyspiesza od 0 do 100 km/h w zaledwie 2,7 sekundy.

tesla_2.jpg

Model X to najbezpieczniejszy, najszybszy i najbardziej wszechstronny SUV w historii. Dzięki napędowi na wszystkie koła i produkowanym po raz pierwszy na szeroką skalę drzwiom unoszonym do góry, model X posiada wygodne, komfortowe siedzenia dla siedmiu osób i wszystkich niezbędnych bagaży. A to wszystko okraszone przyspieszeniem od zera do 100 km / w 3,1 sekundy.

tesla_1.jpg

Doświadcz największych zasięgów, najszybszych przyspieszeń oraz bezpieczeństwa w każdych warunkach, które zapewniają modele Tesla.

Wstecz

Współpraca Medialna

naszemiasto.plmanageronline.pl/warsztat.plbikeandbusiness.pl/ forumsamochodowe.pl
forumsamochodowe.commototarget.plautomototechnika.plpttcc.plspeedladies.pl
hamujbezpiecznie.plprzegladoponiarski.pl/yanosik.plmagazyn-tis.pl/prenumerata.laj.pl/
polskitraker.pl/polskitraker.pl/bus

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact