Wybierz sobie model Toyoty

Na Poznań Motor Show będziesz miał możliwość obejrzenia bogatej palety samochodów marki Toyota.

Od branży tekstylnej, po motoryzacyjną potęgę! Czy ktoś kiedyś zastanawiał się, jak wyglądałby motoryzacyjny świat bez Toyoty? Chyba nie! Od ponad 80 lat tworzy niezwykłe pojazdy, a dziś zaliczana jest do światowej klasy producentów motoryzacyjnych.

Toyota Prius Plug-in Hybrid

Przez wielu analityków jest uważany za najbardziej wydajny model wykorzystujący silnik spalinowy. Samochód łączy zalety nowego Priusa i auta elektrycznego o dużym zasięgu. Nowa hybrydowa Toyota ładowana z zewnętrznej sieci może rozpędzić się do 135 km/h na samym silniku elektrycznym, a jej zasięg w trybie EV wynosi teraz 50 km. Średnie zużycie paliwa to tylko 1 l/100 km. Do innowacyjnych technologii, jakie zastosowano w nowym modelu, należy nowy system ogrzewania baterii, panele fotowoltaiczne na dachu, które zwiększają zasięg auta w trybie EV, oraz klimatyzacja oparta na pompie ciepła z wtryskiem gazu.

Toyota C-HR Hybrid

chr.jpg

Zupełnie nowy model w ofercie Toyoty. Samochód wprowadza do segmentu crossoverów napęd hybrydowy oraz nowe podejście do stylistyki, wyrażające się w połączeniu dynamicznej sylwetki, mocnych przetłoczeń i ostrych linii. Kompaktowy crossover został zbudowany na platformie TNGA, która zapewnia mu nisko położony środek ciężkości, sztywne nadwozie i bardzo dobre właściwości jezdne. Pod maską Toyoty C-HR Hybrid pracuje napęd hybrydowy IV generacji o mocy 122 KM. Samochód zużywający tylko 3,6 l/100 km i emitujący 82 g/km CO2 jest najbardziej oszczędnym crossoverem na polskim rynku.

Toyota Yaris Hybrid

large_yaris-mc-dynamics-04.jpg

W tym roku debiutuje zmodernizowana wersja Yarisa, która nawiązuje stylistyką do Yarisa WRC 2017. Zmiany stylistyczne wprowadziły bardziej dynamiczny wygląd nadwozia podkreślony światłami LED oraz unowocześnione wnętrze. Samochód oferuje jeszcze cichszą pracę napędu, pewniejsze prowadzenie i lepsze właściwości jezdne.

Toyota Yaris jest jedynym w Polsce przedstawicielem pojazdów miejskich, który daje do wyboru trzy rodzaje napędów – benzynowy, Diesla oraz innowacyjny napęd hybrydowy o mocy 100 KM, zużywający w mieście zaledwie 3,1 l/100 km. Toyota Yaris jest liderem segmentu pod względem bezpieczeństwa – świadczy o tym 5 gwiazdek w testach Euro NCAP oraz unikalny w klasie aut miejskich dostępny w standardzie pakiet Toyota Safety Sense.

Zapraszamy do pawilonu numer 5!

 

 

Przedsprzedaż biletów online:

link: Tixer

thumbnail_tixer-2.png

link: Ticketpro

ticketpro-logo-rgb_blue.png

Wstecz

Współpraca Medialna

naszemiasto.plmanageronline.pl/warsztat.plbikeandbusiness.pl/ forumsamochodowe.pl
forumsamochodowe.commototarget.plautomototechnika.plpttcc.plspeedladies.pl
hamujbezpiecznie.plprzegladoponiarski.pl/yanosik.plmagazyn-tis.pl/prenumerata.laj.pl/
polskitraker.pl/polskitraker.pl/bus

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact