Znamy zwycięzcę konkursu YCF Polska

Franciszek Szkudlarek z Gozdowa w Wielkopolsce wywalczył pit bike YCF F125 Start, który był nagrodą w konkursie zorganizowanym podczas tegorocznej edycji Poznań Motor Show.

Franek na Poznań Motor Show przybył w poszukiwaniu motocykla dla siebie. Przypadkiem trafił na stanowisko, gdzie rozgrywany był konkurs i postanowił zawalczyć o minicrossa marki YCF. By wziąć udział w konkursie, trzeba było przede wszystkim zrobić zdjęcie na pit bike, który znajdował się w Dziecięcej Strefie Motocyklowej. Do końca kwietnia na stronie pitbike24.pl toczyła się zawziętą rywalizacja między uczestnikami, którzy prowadzili kampanie i nawoływali do oddawania głosów. Każdy internauta mógł dziennie głosować tylko raz. Łącznie na swoich faworytów oddano blisko 10 000 głosów. – Rodzice pozwolili wziąć udział w konkursie. Zrobiliśmy zdjęcie i zaczęliśmy walkę. To nie było proste, codziennie trzeba było przypominać o głosach wśród znajomych. Ale warto było walczyć, bo teraz odjeżdżam swoim motocyklem- mówi dziewięciolatek. – Cieszę się bardzo, że udało się spełnić marzenia o jeździe w terenie. Na asfalcie chyba bym się bał, że mogę się połamać- śmieje się zwycięzca.

Franek dwa tygodnie temu miał Pierwszą Komunię, na którą od rodziców dostał profesjonalny kask, więc jest już w pełnej gotowości do jazdy. Tata Roman podkreśla, że cała rodzina czuwa nad przygotowaniami, w planach jeszcze zakup butów crossowych, ochraniaczy i mimo niewielkiego stresu, będą trzymać kciuki za treningi Franka. 13 letni brat również ma już swój motocykl.

Agnieszka Szkudlarczyk, mama jest spokojna. – Cieszę się, że udało nam się trafić na Poznań Motor Show i stanowisko z pit bike’ami. Dzięki temu przekonaliśmy się, że to bezpieczny sport. Są ochraniacze, odpowiedzenie akcesoria, a dziś podczas wizyty na zawodach obserwowaliśmy znacznie mniejsze dzieci, które świetnie radziły sobie podczas jazd pokazowych.

-Gratuluję zaangażowania i konsekwencji w zbieraniu głosów. To w pełni zasłużone zwycięstwo i mam nadzieję, że z Frankiem spotkamy się jeszcze nie raz na wspólnych treningach, a może i zawodach. Powadzenia- powiedział Łukasz Pawlikowski, YCF Polska.

Franciszek Szkudlarek nagrodę odebrał osobiście podczas 1 rundy Otwartych Mistrzostw pit bike supermoto województwa kujawsko-pomorskiego, które odbyły się w Toruniu. Jeszcze raz gratulujemy, a wszystkich zainteresowanych bliższym poznaniem tej dyscypliny zapraszamy na bydgoski kartodrom, gdzie w najbliższą niedzielę 28 maja odbędzie się 2 runda mistrzostw.


Wstecz

Współpraca Medialna

naszemiasto.plmanageronline.pl/warsztat.plbikeandbusiness.pl/ forumsamochodowe.pl
forumsamochodowe.commototarget.plautomototechnika.plpttcc.plspeedladies.pl
hamujbezpiecznie.plprzegladoponiarski.pl/yanosik.plmagazyn-tis.pl/prenumerata.laj.pl/
polskitraker.pl/polskitraker.pl/bus

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact