Organizator: Grupa MTP

Aktualności

05-05-21 PZPM i Ogólnopolskie Mistrzostwa Mechaników łączą siły dla młodych

Zasilenie rynku pracy wszechstronnie wykształconymi mechanikami pojazdów samochodowych – to wspólny cel Polskiego Związku Przemysłu Motoryzacyjnego i organizatorów X Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników.

Zobacz więcej

22-04-21 Włosi otwierają targi!

Dobra informacja dla całego przemysłu spotkań. Włochy łagodzą pandemiczne restrykcje i zapowiadają organizację pierwszych targów otwartych dla publiczności już w połowie czerwca, a kongresów i konferencji od lipca bieżącego roku.

Zobacz więcej

22-04-21 Volkswagen ID.4 z prestiżowym tytułem World Car of the Year 2021

Pierwszy SUV Volkswagena wyprodukowany na modułowej platformie MEB, która została stworzona do produkcji aut elektrycznych, ID.4 otrzymał tytuł World Car of the Year 2021, otrzymując najwięcej głosów od międzynarodowego jury konkursu World Car Awards, które składa się z 93 dziennikarzy z 24 krajów. Zadecydowała...

Zobacz więcej

19-04-21 Nowy Lexus ES zaprezentowany

Niedawno marka Lexus podzieliła się swoimi planami związanymi z elektromobilną przyszłością, które zacznie realizować już niebawem. Tymczasem japoński producent zaprezentował nam najnowszą propozycję w segmencie limuzyn model ES, dzięki któremu pozycja marki w tym segmencie ma być jeszcze mocniejsza...

Zobacz więcej

15-04-21 Komunikat w sprawie terminu Poznań Motor Show

Targi Poznań Motor Show 2021 nie dojdą do skutku w terminie czerwcowym. Nowa data wydarzenia zostanie ogłoszona wkrótce.

Zobacz więcej