Askoll

Askoll eBolt – e-rower dla najmłodszych

ebolt_white_crocodile.jpg

Askoll eBolt to pierwszy rower młodzieżowy na rynku ze wspomaganiem elektrycznym. Pozwala najmłodszym pedałować „z turbodoładowaniem" tak jak ich rodzice i pokonywać dłuższe dystanse bez zmęczenia. Silnik wbudowany w tylną piastę wspomaga pedałowanie do 25 km/h, a bateria wystarcza na przejechanie do 80 km. Każdy rower eBolt można spersonalizować na pięć sposobów, używając załączonych zestawów z naklejkami. Rower rośnie razem z młodym użytkownikiem i już nigdy się nie znudzi.

Askoll eS2 – 100% made in Italy

es2_arancione_lato.jpg

Askoll eS2 to dwumiejscowy elektryczny skuter z homologacją motorowerową, produkowany we Włoszech. W okamgnieniu rozpędza się do 45 km/h, a jedno ładowanie wystarcza na przejechanie nawet 80 km. Od podstaw zaprojektowany jako pojazd elektryczny, dzięki czemu jest niezwykle lekki i zwinny. Baterie wyposażone w ogniwa litowo-jonowe mają postać niewielkich walizek, więc można je łatwo wyjąć i zabrać do ładowania. Ładowanie do 80% trwa zaledwie 3 godziny i kosztuje nie więcej niż 0,50 zł.

Askoll eS3 – 100% electric

021_es3_rosso_0100.jpg

Askoll eS3 to elektryczny skuter odpowiadający kategorii 125 cm. Mocny silnik pozwala rozpędzić się do 70 km/h, a jedno ładowanie wystarcza na pokonanie niemal 100 km. Od podstaw zaprojektowany przez włoskich inżynierów jako pojazd elektryczny, dzięki czemu jego masa nie przekracza 90 kg. Ogniwa litowo-jonowe mają gwarantowaną sprawność przez 800 cykli ładowania. Duże 16-calowe koła ułatwiają bezpieczne podróżowanie, a komfortowa pozycja na skuterze ułatwia manewrowanie w miejskiej dżungli.  

[ Wstecz ]
Współpraca Medialna

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact