DS

Podczas Poznań Motor Show 2018 DS Automobiles zaprezentuje model DS 7 CROSSBACK, nowy „SUV według DS” , który inauguruje drugie pokolenie modeli DS.

cl_17-021-010-copy.jpg

Nowy SUV DS 7 Crossback jest pierwszym modelem DS drugiej generacji, który chce trafić w gusta użytkowników pragnących utożsamiać się z pionierskim charakterem rozwiązań, francuskim szykiem i wygodą. Samochód mierzy 4,57 i powstał na najnowszej platformie modułowej Grupy PSA – EMP 2.

Od momentu powstania marki DS głównym elementem stylu DS jest charakterystyczny układ świateł tzw – DS Wings. Moduły LED, zainstalowane w przednich reflektorach DS ACTIVE LED VISION działają w funkcji prędkości i warunków zewnętrznych.

Określenie „awangardowy” doskonale pasuje do opisu wnętrza pojazdu, w którym umieszczone zostały dwa ekrany o przekątnej 12”. Pierwszy z ekranów ułatwia nawigację, umożliwia obsługę multimediów, całego pakietu DS CONNECT i funkcji Mirrorscreen. Drugi, personalizowany, przeznaczony jest do obsługi telefonu.

DS 7 CROSSBACK proponuje innowacyjne rozwiązania, które dodatkowo zwiększają bezpieczeństwo, i zapewniają jazdę bez stresu, oraz komfort:

  • DS CONNECTED PILOT otwiera drogę do w pełni autonomicznej jazdy,
  • DS PARK PILOT umożliwia automatyczne parkowanie,
  • DS DRIVER ATTENTION ASSIST wykrywa oznaki zmęczenia i osłabienia uwagi,
  • DS NIGHT VISION zapewnia lepszą widoczność w nocy (do 100 m),
  • DS ACTIVE LED VISION dostosowuje szerokość i zasięg wiązki światła do warunków drogowych i prędkości auta,
  • DS ACTIVE SCAN SUSPENSION - zawieszenie wyposażone w kamerę, która wykrywa i pozwala reagować z wyprzedzeniem na nierówności poprzez sterowanie pracą amortyzatorów.

DS 7 CROSSBACK w pierwszej kolejności dostępny będzie z silinkami BlueHDi 180 S&S oraz THP 225 S&S wyposażonymi w nową 8-stopniową automatyczną skrzynię biegów (EAT8). Kolejnym krokiem innowacji technologicznych będzie wprowadzenie w 2019 roku wersji E-TENSE – hybrydy plug – in.

[ Wstecz ]
Współpraca Medialna

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact