Honda

.Honda CR-V

126967_honda_to_unveil_the_all-new_cr-v_

Nowy CR-V prezentuje odświeżoną bardziej muskularną sylwetkę. Nowa aranżacja wnętrza obejmuje deskę rozdzielczą w tym dwa 7” wyświetlacze. CR-V będzie dostępny z zespołem napędowym Multi Mode Drive (i-MMD), składającym się z dwóch silników elektrycznych oraz 2-litrowej jednostki benzynowej i-VTEC, pracującej w cyklu Atkinsona. Model dostępny będzie także z 1,5-litrowym silnikiem benzynowym VTEC TURBO. CR-V w wersji z silnikiem benzynowym dostępny będzie również z trzema rzędami siedzeń. Obie wersje – z silnikiem benzynowym i z układem hybrydowym – standardowo wyposażone są w napęd na przednią oś.

Honda NSX

74912_honda_nsx_casino_white.jpg

Supersamochód, który niezwykle precyzyjnie i dynamicznie reaguje na polecenia kierującego, zapewniając – „New Sports eXperience”. NSX reaguje na polecenia kierującego podczas przyśpieszania, hamowania czy skręcania. Sercem nowego hybrydowego układu Sport Hybrid SH-AWD jest umieszczony centralnie, turbodoładowany benzynowy silnik V6 o pojemności 3,5 litra, który sprzężono z nową dziewięciostopniową, dwusprzęgłową przekładnią (9DCT) oraz elektrycznym silnikiem DDM (Direct Drive Motor). Dodatkowo, przy przedniej osi zamontowano zespół dwóch silników elektrycznych TMU (Twin Motor Unit), których zadaniem jest dostarczanie siły napędowej do przednich kół.

Honda Clarity Fuel Cell

123719_honda-s_clarity_fuel_cell_vehicle

Najnowocześniejszy samochód na wodór, którego konstruktorom udało się uniknąć wielu kompromisów spotykanych w pojazdach napędzanych paliwami alternatywnymi. Supernowoczesny zespół napędowy tego samochodu, wykorzystujący ogniwa paliwowe, dysponuje mocą 103 kW i ma na tyle zwartą konstrukcję, iż można go było umieścić pod maską, a nie pod podłogą. Dzięki temu uzyskano znacznie więcej miejsca we wnętrzu pojazdu. Jest to pierwszy na świecie, napędzany ogniwami paliwowymi sedan z przestronną kabiną pasażerską, w której pięć osób może podróżować w komfortowych warunkach.

 

[ Wstecz ]
Współpraca Medialna

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact