Kia

Kia podczas Poznań Motor Show.

Na powierzchni 700 m² Kia Motors Polska przygotowała wiele atrakcji w tym polską premierę całkowicie nowego Ceeda, który zajmie centralne miejsce ekspozycji. Wraz z nową generacją kompaktowa Kia zmienia swoją nazwę z cee'd na Ceed. Zastosowane w aucie nowe technologie zwiększą jakość jazdy, bezpieczeństwo i komfort obsługi. Na liście wyposażenia pojawia się między innymi audio renomowanej firmy JBL, bezkluczykowy dostęp i uruchamianie samochodu, bezprzewodowe ładowanie smartfonów, podgrzewana przednia szyba i podgrzewane fotele drugiego rzędu.

Specjalnie z okazji Motor Show Kia sprowadziła do Poznania także studyjny pojazd Proceed Concept, który stanowi zapowiedź kolejnej wersji nadwoziowej w ofercie Ceeda…

Łącznie na ekspozycji Kia stanie 12 modeli. Nie zabraknie budzącego ogromne emocje Stingera, nowej Kia Sorento, Stonica oraz samochodów ekologicznych: Niro plug-in oraz Optimy kombi plug-in. Stoisko nabierze sportowego charakteru dzięki nowemu wcieleniu wyścigowego Picanto, które już w ostatni weekend kwietnia rozpocznie na Hungaroringu zmagania w ramach Samochodowych Mistrzostw Polski KIA PLATINUM CUP.

nowa_kia_ceed_magazyn_targowy_mtp.jpg

Polska premiera nowej Kia Ceed. Mamy w tym wypadku do czynienia z całkowicie nową konstrukcją. Nowa płyta podłogowa, nowe technologie zwiększające jakość jazdy, bezpieczeństwo i komfort obsługi, nowa gama zaawansowanych systemów asystujących. Ceed, jako pierwszy model marki, zostanie wyposażony w system jazdy półautonomicznej, który utrzyma auto na pasie ruchu przy prędkości do 130 km/h. Pojawią się też nowe silniki w tym benzynowy 1.4 T-GDI o mocy 140 KM. Ceed trzeciej generacji pojawi się w salonach pod koniec drugiego kwartału.

kia_proceed_magazyn_targowy_mtp.jpg

Kia Proceed Concept to zapowiedź trzeciej, obok hatchbacka i kombi, wersji nadwoziowej nowego Ceeda. Kia wysyła jasny sygnał, że dotychczasowy pro_cee'd w swoim kolejnym wcieleniu zmieni się w auto typu shooting brake. Na samochód ręcznie nałożono aż 19 warstw lakieru a kubełkowe fotele zostały owinięte ponad 100 metrami czarnego elastanu. Na uwagę zwraca podświetlany obrys bocznych szyb, który uruchamia się na powitanie kierowcy i pozostaje włączony podczas jazdy. Wersja produkcyjna tej odmiany Ceeda zostanie zaprezentowana na salonie w Paryżu.

[ Wstecz ]
Współpraca Medialna

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact