Maserati

Maserati Quattroporte

maserati_ghibli.jpg

Ten flagowy model Maserati był i nadal jest świetnym połączeniem dystynkcji, komfortu i prawdziwie sportowych emocji. W segmencie Premium wyróżnia się piękną włoską stylistyką, kapitalnymi osiągami wspartymi słynnym i niepowtarzalnym tzw. dźwiękiem Maserati. Quattroporte zawsze wzbudzał zdrowe emocje a prezentowany najnowszy model poliftingowy ma nowy, agresywny przód znamionujący jego dynamikę.

Maserati LEVANTE

 

levante.JPG

 

Napędzany silnikiem benzynowym 3.0 V6 wyprodukowanym przez Ferrari o mocy 430 KM lub dynamicznym silnikiem dieslowskim o mocy 275 KM (VM Motori) brzmiącym nie jak typowy diesel. W obu modelach zawieszenie pneumatyczne i napęd 4x4 są w standardzie. Niski środek ciężkości i szeroki rozstaw osi powodują, że tym autem podróżuje się bardzo komfortowo, z efektami sportowymi i przy wszędzie rozpoznawalnym tzw. dźwięku Maserati. Levante jest stabilny nawet przy maksymalnych prędkościach, a dobrze zestrojony układ napędowy zapewnia zwinność typową dla mniejszych aut sportowych.

 

Maserati Ghibli

quattroporte.JPG


Dynamika Ghibli, komfortowa ilość miejsca dla pasażerów, najnowsze rozwiązania z zakresu technologii i najwyższe oceny w zakresie bezpieczeństwa czynnego i biernego wsparte urzekająca linia nadwozia, które mogą stworzyć tylko włoscy projektanci - to powoduje że Ghibli mocno zaznaczył się na naszym rynku.

[ Wstecz ]
Współpraca Medialna

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact