Mitsubishi

W Poznaniu odbędzie się polska premiera nowego Mitsubishi Space Star 2018. Lekkie i aerodynamiczne nadwozie zapewnia przestronne wnętrze dla 5 osób przy niskim spalaniu - 4,1 litra/100 km. Łatwość manerwowania daje mały promień zawracania - 4,6 m. Auto przyciąga wzrok dynamicznie naszkicowaną sylwetką nadwozia, w którym zmieniono przednią i tylną część. Modyfikacje objęły charakterystykę układu kierowniczego i zawieszenia oraz wnętrze pojazdu i nowe elementy wyposażenia oraz kolory nadwozia. Do napędu służą 2 silniki benzynowe z systemem zmiennych faz rozrządu o pojemności 1 l. i mocy 71 KM oraz 1.2 l. o mocy 80 KM z 5-biegową manualną skrzynią i automatyczną przekładnią INVECS-III CVT. Wysoki poziom bezpieczeństwa gwarantuje struktura nadwozia RISE, 6 poduszek powietrznych i liczne systemy bezpieczeństwa. Nowe Mitsubishi Space Star przekonuje także niskimi kosztami eksploatacji i bogatym wyposażeniem w połączeniu z promocyjnym cennikiem, który zaczyna się od 39 990 zł.

eu18outlander_h1_lr.jpg

Zwiedzający wystawę będą także mieli okazję do zapoznania się z debiutującym właśnie w salonach zupełnie nowym modelem Mitsubishi Eclipse Cross, który wyróżnia się sportową sylwetką SUV-a coupe, znakomitymi osiągami i wyjątkową precyzją prowadzenia dzięki najnowszej generacji znanego z Mitsubishi Lancera Evolution układu kontroli napędu na 4 koła - Super-All Wheel Control. Nowa konstrukcja Mitsubishi oferuje wyrafinowaną jakość wykończenia dysponując cichym, komfortowym i świetnie rozplanowanym wnętrzem z panoramicznym, otwieranym dachem oraz innowacyjnymi układami sterowania i łączności - SDA - wyświetlacz dotykowy smartphone display audio ze sterownikiem gładzikowym (touchpadem) czy przezierny wyświetlacz HUD. Przewagę nad konkurencją daje nowemu modelowi niezwykle bogate wyposażenie już w podstawowej wersji. Nowe Mitsubishi Eclipse Cross jest w Polsce dostępne w 8 konfiguracjach, 5 wersjach wyposażenia i 7 kolorach nadwozia a ceny tego modelu startują od 93 990 zł.

eu18eclipse_p1_2_lr.jpg

Na stoisku Mitsubishi będzie także można obejrzeć nowe Mitsubishi ASX 2018 w specjalnej wersji Blue Edition, SUV Mitsubishi Outlander 2018 z systemem SDA oraz Mitsubishi L200 Wind Edition wykorzystywane przez słynnego kitesurfingowca Victora Borsuka. Gośćmi specjalnymi będą ambasadorzy Mitsubishi - aktorka Anna Cieślak i Victor Borsuk.

[ Wstecz ]
Współpraca Medialna

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact