Skoda

VISION E ŠKODA

ve_00003.jpg

Pierwszy w historii marki model koncepcyjny, częściowo autonomiczny pojazd elektryczny. Zaprezentowany po raz pierwszy przed europejską publiką w minionym roku na targach we Frankfurcie, imponuje szeregiem nowoczesnych rozwiązań z zakresu wymiany danych. Jego elektryczne silniki o mocy 306 KM napędzają wszystkie cztery koła pojazdu. VISION E wyróżnia się wśród samochodów elektrycznych swoimi osiągami: dysponuje zasięgiem aż 500 km i jest w stanie osiągnąć nawet 180 km/h. Samochód posiada zdolność autonomicznej jazdy trzeciego stopnia.

ŠKODA Fabia po faceliftingu

180208-updated-skoda-fabia-1.jpg

Bestseller polskiego rynku po faceliftingu może pochwalić się obecnością najnowocześniejszych systemów bezpieczeństwa, nieskrępowanymi możliwościami personalizacji i zastosowaniem najnowszych technologii: w tym reflektorów LEDowych i siedmiobiegowej skrzyni automatycznej DSG. Nie należy też zapominać o pakiecie przeglądów, który tak jak we wszystkich modelach SKODY, tak i w FABII oferowany jest w standardzie.

Podczas Poznań Motor Show na ulokowanej na Placu Marka ekspozycji mierzącej 3800 m2, zaplanowano 3 różne strefy: place manewrowe, strefę symulatorów zdarzeń drogowych oraz strefę technologiczną.

„W ŠKODZIE przez cały czas dzieje się niesamowicie wiele rzeczy. Przed gośćmi Poznań Motor Show otwieramy ten świat fascynującego, dynamicznego rozwoju, dając im szansę do poznania wszystkich nowości, w tym także tych technologicznych, znajdujących się w ofercie marki” – mówi Klaudyna Gorzan, kierownik ds. PR marki ŠKODA.

 

[ Wstecz ]
Współpraca Medialna

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact