SsangYong

MUSSO – nowy pick-up marki SsangYong

SsangYong jako koreański specjalista w dziedzinie samochodów segmentu SUV i terenowych nieustannie odświeża portfolio swoich produktów. MUSSO to model, który zastępuję poprzedniego pick-upa czyli Actyon Sports. Jest to pojazd wielofunkcyjny – przystosowany zarówno do jazdy terenowej jak też komfortowej podróży na dalekie trasy.

Po koreańsku MUSSO to nosorożec – uosabiający siłę i odporność – jest nazwą używaną przez markę od lat 90-tych ubiegłego wieku. MUSSO jest zbudowany  na bazie wprowadzonego kilka miesięcy temu modelu Rexton. Oparty jest na ramie i oferuje napęd 4x4 z reduktorem co czyni go prawdziwie terenowym pojazdem oraz zapewnia doskonałe bezpieczeństwo. Nowa rama – Quad-frame jest wykonana w 79,2% ze specjalnej stali Giga steel co zapewnia doskonałą sztywność nadwozia.

musso_ext_13.jpg

Nowy MUSSO jest napędzany produkowanym przez SsangYong silnikiem diesla o pojemności 2.2 litra mocy 181KM oraz momencie obrotowym 400Nm. Samochód dostępny jest z 6-cio biegową przekładnią manualną lub 6-biegową skrzynią automatyczną. Wyposażenie w zakresie bezpieczeństwa to nie tylko 6 poduszek powietrznych ale również kamera cofania, system ostrzegania o zmianie pasa ruchu, wykrywanie pojazdów w martwym polu czy też system monitorowania ruchu poprzecznego przy cofaniu. W opcji jest też system kamer 360o. MUSSO jest zadziwiająco bogato wyposażony w porównaniu do konkurencji w segmencie pick-up. Oferuje dużo miejsca nad głową i na nogi w drugim rzędzie siedzeń. W wyposażeniu możemy otrzymać system multimedialny z ekranem HD 9.2 cala, Apple CarPlay, Android Auto i systemem Bluetooth. Dodatkowy wyświetlacz komputera pokładowego o rozmiarze 7 cali zapewnia doskonałą kontrolę nad funkcjami pojazdu.

Nowy pick-up marki zapewnia komfortową podróż dla 5 osób i 1011 litrów pojemności przestrzeni ładunkowej z możliwością znacznego powiększenia po zamontowaniu zabudowy typu hardtop. Przednie fotele są wentylowane i podgrzewane. Auto zyskało też dodatkowe wyciszenie. Kombinacja własności pojazdu użytkowego oraz możliwość przewożenia pasażerów czyni MUSSO stylowym ale równocześnie użytecznym pojazdem dla aktywnej rodziny lub użytkowników biznesowych. Wymiary zewnętrzne nowego MUSSO to 5,095x1,950x1,840 (dł x szer x wys).

[ Wstecz ]
Współpraca Medialna

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact