Toyota

Podczas Salonu Samochodowego w Poznaniu Toyota zaprezentuje polskiej publiczności swoje osiągnięcia na polu alternatywnych napędów, samochodów terenowych i motorsportu. Poznańskie targi będą także miejscem polskiej premiery Toyoty AYGO po faceliftingu.

large_aygo_05_34front_magenta.JPG

Nowa Toyota AYGO w jeszcze ciekawszy sposób interpretuje estetykę J-Playful. Jej front zdobi trójwymiarowy znak X, zaś z przodu i z tyłu pojawiły się przeprojektowane światła LED. AYGO jest jedynym modelem w segmencie, w którym pełne światła LED są oferowane w standardzie. Samochód otrzymał także cichy silnik o większej mocy i bardziej komfortowe zawieszenie.

1-keyvisual.jpg

Fani sportów motorowych nie mogą pominąć sportowego sektora na stoisku Toyoty, którego gwiazdą będzie Yaris WRC. To samochód, który zapewnił Toyocie dwa miejsca na podium w tegorocznej edycji Rajdu Monte Carlo. Tuż obok stanie Yaris GRMN – rasowy hot hatch o mocy 212 KM.

large_2017-prius-phv-aqua-static-01.jpg

Zaangażowanie Toyoty w rozwój elektromobilności będzie widoczne w części poświęconej zelektryfikowanym samochodom, na której będzie można obejrzeć wodorową Toyotę Mirai, Priusa 4. generacji, Priusa Plug-in Hybrid oraz Toyotę C-HR Hybrid.

large_toyota_landcruiser_dynamic_02.jpg

W strefie 4x4 znajdzie się debiutujący niedawno Land Cruiser 8. generacji, RAV4 Hybrid oraz przygotowany specjalnie na targi w Poznaniu Hilux pokryty specjalnym zmieniającym kolory lakierem. Dla melomanów Toyota przygotowała instalację prezentującą walory systemu nagłośnienia w Toyocie C-HR, który specjaliści JBL opracowali w ramach ścisłej współpracy z zespołem projektantów innowacyjnego crossovera.

[ Wstecz ]
Współpraca Medialna

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact