Sponsor


Partner


Główny Partner RadiowyGłówny Patron InternetowyStrategiczny
Partner TelewizyjnyPatroni Medialni

Partner Wydarzenia

Faktura za bilet

Jeżeli chcą Państwo otrzymać fakturę VAT za zakupione bilety w kasach na Poznań Motor Show, mają Państwo 2 opcje:

1. Zgłosić się do Biura Obsługi Targów (pawilon 3, 5 albo 7) z paragonem oraz danymi do faktury. W miarę możliwości pracownicy targowi będą wystawiać faktury na miejscu, jeżeli liczba faktur będzie duża, zostaną one wysłane po targach.

2. W każdym wejściu, można zgłosić się do Kierownika, i wypełnić formularz z danymi do faktury, będą one wystawiane po zakończeniu Poznań Motor Show.

Jeżeli chcą Państwo pobrać fakturę przy zakupie biletu w przedsprzedaży, poniżej załączamy instrukcję:

Jak pobrać fakturę ze strony BILETY.MTP.PL?

Jeżeli klient posiada konto
w systemie bilety.mtp.pl to po zalogowaniu faktura jest możliwa do pobrania z zakładki Moje zakupy. 

Nad biletem znajduje się niebieski pasek, a na nim obok ikonki drukarki znajduje się ikonka pliku PDF - tam można pobrać fakturę
Pobieranie%20Faktury%20PL.jpg


Jeżeli klient nie posiada konta w naszym systemie i dokonał zakupu biletu jako anonimowy klient, to bilet został wysłany tylko i wyłącznie mailowo na adres wskazany przez niego podczas składania zamówienia.  W treści tej wiadomości znajduje się link do zakładki "Szczegóły zamówienia" -  po kliknięciu procedura jest taka sama jak ta opisana powyżej, czyli klient musi na niebieskim pasku wybrać ikonkę pliku PDF – wtedy pojawi mu się faktura. Fakturę można pobrać z zakładki „Moje zakupy”. Należy wejść w „Szczegóły zamówienia” i kliknąć odpowiednią ikonę celu pobrania zamówionej wcześniej faktury.

Faktura jest dostępna do pobrania tylko i wyłącznie w momencie, jeżeli klient przy zakupie biletu zaznaczył, że chce otrzymać fakturę!
[ Wstecz ]
Współpraca Medialna