Sponsor


Partner


Główny Partner RadiowyGłówny Patron InternetowyStrategiczny
Partner TelewizyjnyPatroni Medialni

Partner Wydarzenia

Custom Festival

Jeśli szukasz niepowtarzalnego motocykla, który będzie idealnie pasował do Twojej osobowości, Custom Festival jest najlepszym miejscem.

Już po raz szósty, w swojej historii i po raz czwarty w ramach poznańskiego Motor Show redakcja magazynu motocyklowego „Custom” organizuje Mistrzostwa Polski Motocykli Customowych. Jednostkowo budowane motocykle, będące jednocześnie pojazdami i dziełami sztuki, zmierzą się o tytuł Mistrza Polski w różnych kategoriach stylistycznych. Szukasz inspiracji do budowy własnej maszyny? Na Custom Festivalu znajdziesz odpowiedź na wszystkie dręczące Cię pytania. W jednym miejscu zobaczysz najlepsze motocykle, jakie wyjechały z polskich warsztatów w ostatnim czasie. Spotkasz też ich twórców i będziesz mógł dowiedzieć się wszystkiego z pierwszej ręki. Przyjdź, a przekonasz się, że customizing nie zna pojęcia niemożliwe. Czekamy na Ciebie, na pewno nie wyjdziesz zawiedziony. 

Zapraszamy wszystkich entuzjastów do hali nr 7, gdzie będzie można zobaczyć najlepsze customowe maszyny jakie wyjechały z polskich warsztatów w ostatnim czasie. Strefę Custom wypełniają: długie i smukłe choppery, potężne cruisery, komfortowe baggery, zgrabne cafe racery, agresywne street fightery, klimatyczne motocykle w oldschoolowym stylu, imponujące trójkołowce oraz customy na bazie motocykli pochodzących z krajów byłego bloku wschodniego, a nawet customowe rowery. Wszystkie te dwu i trójkołowe cudeńka zbudowane są przez ludzi obdarzonych niewyczerpaną wyobraźnią i zmysłem estetycznym, które łączą z wysokimi umiejętnościami warsztatowymi. Tylu niepowtarzalnych motocykli napędzanych benzyną i marzeniami nie zobaczycie w naszym kraju w jednym miejscu nigdzie indziej!

Źródło: Redakcja magazynu motocyklowego „Custom”.

img_2585.JPG

img_2590.JPG
img_2592.JPG
 
 

Wstecz

Współpraca Medialna