Czym przyjechać? Gdzie zaparkować?

Poznań Motor Show i Targi Techniki Motoryzacyjnej odbywają się w tym samym czasie. Spodziewanych jest ok. 135 tysięcy zwiedzających. Jak bezkolizyjnie dostać się na targi?

Ul. Matejki 63

Międzynarodowe Targi Poznańskie sp. z o.o. oferują swoim gościom 24 godzinny, strzeżony parking (850 miejsc parkingowych) oddalony o 350 metrów od terenów wystawowych. Parking obsługuje zarówno pojazdy osobowe, jak i autobusy.

Ceny parkingu MTP przy ul. Matejki 63:

2 PLN/godz. dla pojazdów jednośladowych

4 PLN/godz. dla samochodów osobowych

8 PLN/godz. dla autobusów i samochodów ciężarowych do 6 m

UWAGA!

Ze względu na bardzo duże zainteresowanie wydarzeniem sugerujemy dojazd na teren Międzynarodowych Targów Poznańskich komunikacją miejską, samochód można za darmo zaparkować na terenie parkingu Posnania oraz przy Centrum Handlowym M1.

Darmowy przejazd ZTM

Kupując bilety w przedsprzedaży, można skorzystać za darmo z komunikacji miejskiej. Należy mieć przy sobie wydrukowany bilet na Poznań Motor Show, a dojazd i powrót ZTM oraz MPK jest za darmo w dniu ważności biletu na targi.

>> Rozkład jazdy ZTM

Darmowy parking – Posnania
Poziom -1
ul. Pleszewska 1, Poznań

Możliwość zaparkowania w dniach: 5.04, 6.04, 7.04, 8.04 (w niedzielę są czynne punkty gastronomiczne, usługowe oraz rozrywkowe), można zostawić tam samochód i wsiąść w komunikację miejską:
- tramwaj linii 5 – przystanek Kórnicka, Rondo Rataje, kierunek Górczyn, najlepiej wysiąść na przystanku Rondo Kaponiera lub Most Dworcowy, lub Dworzec Zachodni
- tramwaj linii 6 – przystanek Kórnicka, Rondo Rataje, kierunek Junikowo, najlepiej wysiąść na przystanku Most Dworcowy lub Bałtyk
- tramwaj linii 18 – przystanek Kórnicka, Rondo Rataje, kierunek Ogrody, najlepiej wysiąść na przystanku: Most Dworcowy

Darmowy parking przy Centrum Handlowym – M1
M1 Centrum Handlowe
ul. Szwajcarska 14
61-285 Poznań

Możliwość zaparkowania w dniach: 5.04, 6.04, 7.04, 8.04 (w niedzielę centrum handlowe M1 jest zamknięte), można zostawić tam samochód i wsiąść w komunikację miejską:
- tramwaj linii 18 – przystanek Szwedzka, kierunek Ogrody, najlepiej wysiąść na przystanku: Most Dworcowy

PARKING RONDO KAPONIERA >>

Wstecz

Współpraca Medialna

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact