Motor Show Truck 2018 – święto pojazdów ciężarowych

Znamy już atrakcje tegorocznej edycji Motor Show Truck, która odbędzie się w dniach 5-8 kwietnia 2018 w czasie targów Poznań Motor Show.

Poprzednie edycje Motor Show Truck cieszyły się takim powodzeniem, że widzowie czekali w kolejkach, by zrobić zdjęcie z najpiękniejszymi pojazdami ciężarowymi, które zjechały do Poznania. Motor Show Truck to właściwie jedyne miejsce, w którym ludzie niezwiązani z branżą transportową i ciężarową mają okazję w Polsce podziwiać tuningowane ciężarówki.

Wyjątkowe atrakcje dla zwiedzających przygotowała gdańska firma transportowa Tom-Tech. Publiczność będzie miała okazję zobaczyć wielokrotnie nagradzany ciągnik siodłowy DAF tuningowany w motywach z filmu „Alien”, doceniony na Power Truck Show w Finlandii,  opolskim Master Truck Show. Na Motor Show Truck nie może zabraknąć ciągnika siodłowego DAF „Vader”, także wyróżnianego na Master Truck Show i na Trailer Trucking Festival w Szwecji, dobrze znanego miłośnikom „Gwiezdnych Wojen”.

„Punktem kulminacyjnym Motor Show Truck będzie premierowa prezentacja  Volvo G0WOLNI z naczepą - zestawu długości 17 metrów. Motyw, jak na premierę przystało, pozostaje na razie tajemnicą” – mówi Grzegorz Majka z firmy Tom-Tech.

Najmłodsi ponownie zobaczą trabanta „Złomka”, który zdobył ich uznanie podczas ubiegłorocznej edycji Motor Show Truck.

Tom-Tech to firma spedycyjno-logistyczna z Gdańska, o ugruntowanej pozycji na rynku. Świadczy usługi z zakresu transportu ładunków całopojazdowych, drobnicowych, ADR, a także magazynowania i dystrybucji towarów.

„Z firmą Tom-Tech współpracujemy od wielu lat. Dzięki dobrej współpracy możemy zaprezentować publiczności Motor Show Truck „dzieła sztuki” na kołach, które choć trudno w to uwierzyć, na co dzień ciągną naczepy po drogach Polski i Europy” – mówi Adrian Dekowski z Fundacji Cooperatio, pomysłodawca i organizator Motor Show Truck.

Nieodłącznym akcentem Motor Show Truck będzie Kenworth W900 firmy Łączyńscy z Gniezna, sprowadzony z Holandii jedyny taki model w Polsce. Towarzyszyć mu będzie ciągnik siodłowy Volvo w barwach „Piratów z Karaibów”, który miłośnicy tuningowanych ciężarówek mieli okazję niejednokrotnie podziwiać.

Poza wyjątkowymi ciężarówkami, w pawilonie 4 zobaczymy zmagania najlepszych mechaników. Finał VII Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników pod patronatem producenta olejów silnikowych Mobil Delvac 1 to rywalizacja w konkurencjach praktycznych. Część z nich dotyczyć będzie serwisowania pojazdów ciężarowych. Mistrzostwa, których finał odbywa się na największych targach motoryzacyjnych w Polsce, od kilku lat należą do najważniejszych i najbardziej prestiżowych konkursów z wiedzy o motoryzacji dla uczniów i doświadczonych pracowników serwisów. Więcej informacji: www.mistrzostwamechanikow.pl.

Wstecz

Współpraca Medialna

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact