Sponsor


Partner


Główny Partner RadiowyGłówny Patron InternetowyStrategiczny
Partner TelewizyjnyPatroni Medialni

Partner Wydarzenia

Projekt 303 Jag Squad

Projekt 303 Jag Squad, jest projektem rodzinnym mającym na celu upamiętnienie męstwa polskich pilotów i obsługi naziemnej podczas II wojny światowej na ternie Wielkiej Brytanii.

Projekt 303 Jag Squad, jest projektem rodzinnym mającym na celu upamiętnienie męstwa polskich pilotów i obsługi naziemnej podczas II wojny światowej na ternie Wielkiej Brytanii. Stawiamy sobie za cel utrwalenie bohaterów tamtych czasów w pamięci nowych pokoleń, poprzez uczestnictwo wszelkiego rodzaju imprezach masowych związanych z branżą motoryzacyjną i lotniczą. Stworzyliśmy unikatowy projekt oklejenia auta Jaguar XJL w barwach dywizjonu 303, samolotu Hawker Hurricane Mk.I RF*E P3901 na którym wiele zwycięstw odnosił znamienity As polskiego lotnictwa Gen.W.Urbanowicz (dowódca dywizjonu 303).

Project 303 Jag Squad

Liczymy, że w taki sposób zainteresujemy historią nowe pokolenia, a zarazem zachęcając dorosłych do wychowywania młodzieży w duchu patriotycznym. Naszym hasłem przewodnim i kwintesencją projektu jest:

To Remember the Heroes

To Acquaint with History

To Follow the Spirit

 

Będziemy uczestniczyli w wielu imprezach na terenie kraju i Wielkiej Brytanii z okazji upamiętnienia 100 lecia Niepodległości, jak również 100 lecia powstania Polskiego Lotnictwa Wojskowego i Brytyjskiego R.A.F.

Jaguar XJL wersja fabryczna: 501HP, 637NM po przerobieniu: 643HP, 824NM, 0-60 mph 3,3s

Project 303 Jag Squad

Zachęcamy o zapoznanie się z naszymi profilami na:

www.facebook.com/303jagsquaduk

www.instagram.com/303jagsquad

Wstecz

Współpraca Medialna