Rusza konkurs Custom Motor Show!

Custom Motor Show to konkurs nowy, choć z tradycjami. Podobnie, jak przez ostatnie kilka lat, twórcy customowych motocykli mogli zaprezentować swoje dzieła szerokiej publiczności Poznań Motor Show.

Oczom zwiedzających ukażą się zarówno potężne zmodyfikowane Harley’e, jak i maszyny, których lakierowanie i szczegółowe wzornictwo przyciągnie wzrok na długi czas.

Przerabianie, czy też customizacja, motocykla to długotrwały proces nadawania motocyklowi indywidualnego charakteru. Odbywa się to poprzez nie tylko wymianę części, ale niejednokrotnie wręcz tworzenie ich od podstaw w taki sposób, aby pasowały do założonej wizji danego motocykla. Poza częściami mechanicznymi, customizacji podlega wszystko co związane z estetyką maszyny – pojawiają się najrozmaitsze wzory lakiernicze, czy też – jak w przypadku słynnego „wytatuowanego” Cheyenne Bike The Recidivist – motywy tworzone w skórze.

Podczas Cutom Motor Show motocykle będą oceniane w czterech kategoriach*:

 • Open
 • Modified Harley
 • Best Painting
 • Motocykle sprzed 1989 roku

*Organizator zastrzega sobie możliwość zwiększenia liczby kategorii na podstawie nadesłanych zgłoszeń.

Jeżeli w swoim garażu czy warsztacie skrywasz motocykl o indywidualnym i niecodziennym charakterze – koniecznie zgłoś się do Custom Motor Show i zaprezentuj go podobnym Tobie pasjonatom i dziesiątkom tysięcy fanów motoryzacji!

Nagrodami w konkursie są:

 • Nagroda finansowa
 • Nagrody rzeczowe od sponsorów
 • Indywidualne sesje zdjęciowe
 • Zaś zdjęcia zwycięzców wszystkich kategorii oraz wyróżnionych motocykli trafią do kalendarza Poznań Motor Show 2019!

Jury Custom Motor Show:

 1. Patrycjusz Gaj aka Lepian – Właściciel Lepian Custom Painting, zajmujący się zarówno lakierowaniem i airbrushem motocykli, jak i renowacją zabytkowych okazów.
 2. Zbyszek Kopras – Człowiek-Legenda stojący za Fundacją Centrum Motoryzacji Historycznej Zbyszka Koprasa, której celem jest odpowiednie zadbanie o zgromadzone przez Zbyszka zbiory perełek polskiej motoryzacji
 3. Jan Pluciński – Połowa duetu J&J Motocykle, autor wielu radykalnie przerobionych lub zbudowanych od podstaw motocykli.
 4. Michał Sokolnicki – Wiecznie zapracowany twórca i współtwórca licznych customowych motocykli, tworzący pod marką Custom Hell.
 5. Jacek Waszak – Dyrektor salonu V-Force Harley-Davidson Poznań, jedynego autoryzowanego dealera H-D w Wielkopolsce.

>> Zgłoszenia, zasady i przebieg konkursu

>> Regulamin konkursu

Wszelkie pytanie można kierować do:

Koordynatora wydarzenia
Michał Karzyński
michal.karzynskiat mtp.pl

Wstecz

Współpraca Medialna

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact