Sponsor


Partner


Główny Partner RadiowyGłówny Patron InternetowyStrategiczny
Partner TelewizyjnyPatroni Medialni

Partner WydarzeniaSsangYong Musso Grand

Podczas Salonu Samochodowego na Poznań Motor Show zostanie zaprezentowany zupełnie nowy model pickupa SsangYong Musso Grand. Wchodzący na szybko rozwijający się i wysoce konkurencyjny rynek samochodów SUT (sport utility truck) i pickupów nowe Musso Grand jest niezwykle udanym, wielofunkcyjnym pojazdem reprezentującym tradycyjne wartości SsangYonga – wszechstronne wyposażenie i atrakcyjną cenę.

Jako wiodący i jedyny w Korei producent SUV-ów oraz pojazdów o napędzie 4x4 SsangYong zdecydował się odświeżyć całą swoją ofertę. Ostatnio firma ukończyła linię modeli SUV prezentując zupełnie nowy model flagowy Rextona w 2017 roku oraz SUT-a Musso w 2018 r.

Po premierze Musso SsangYong wprowadza obecnie wydłużony model pickupa Musso Grand. Zaprojektowany tak, aby przewozić pasażerów komfortowo, a ładunek bezpiecznie, pojazd łączy pięcioosobową kabinę podwójną z o wiele większą powierzchnią ładunkową. Takie połączenie ciężarówki sportowo-użytkowej i samochodu osobowego oznacza, że Musso Grand oferuje styl, osiągi i wygodę kierowcy i jego rodzinie czy współpracownikom, jak również dużą wszechstronnośćw odniesieniu do zabieranego ładunku.

Musso Grand napędzany jest tym samym silnikiem e-XDi220, który znaleźć można w Rextonie i Musso. Zapewnia on moc maksymalną 181 KM przy 4000 obr./min. i maksymalny moment obrotowy 400 Nm w przedziale 1400-2800 obr./min. W zestawie dostępne są dwie skrzynie biegów do wyboru:

6-biegowa ręczna lub 6-biegowa automatyczna AISIN, które zapewniają wyjątkową wydajność i trwałość.

Poziomy wyposażenia są niezwykle wszechstronne i zawierają takie funkcje bezpieczeństwa jak asystenta zmiany pasa ruchu, alarm informujący o prostopadłym ruchu z tyłu oraz wykrywanie martwego punktu – wszystko w celu zapobiegania wypadkom.

Także wewnątrz Musso Grand jest dobrze wyposażony w porównaniu z innymi SUT-ami i pickupami. Dodatkowo kabina zapewnia doskonałą przestrzeń dla ramion i nóg, a fotele obszyte są luksusową i komfortową skórą Nappa. Samochód wyposażony jest również w najnowocześniejszy system informacyjno-rozrywkowy, który zawiera 9,2-calowy ekran HD, Apple CarPlay, Android Auto, przesyłanie obrazu z telefonu przy pomocy wi-fi oraz łączność Bluetooth.

Wstecz

Współpraca Medialna