Sponsor


Partner


Główny Partner RadiowyGłówny Patron InternetowyStrategiczny
Partner TelewizyjnyPatroni Medialni

Partner Wydarzenia

Startech Bentley Continental GT 2018

Projektanci STARTECH zainwestowali swój ogromny know-how w rozwój elementów nadwozia w nowych modelach Bentley Continental GT, które stanowią optymalne połączenie sportowo-eleganckiego designu i sprawności aerodynamicznej. Ponadto elementy STARTECH charakteryzują się doskonałą dokładnością dopasowania i nieskazitelnymi powierzchniami.

Aby nadać GT szlif wyścigowy, profil skrzydła w kształcie samochodu wyścigowego
Formuły 1, który biegnie przez zderzak, jest również dostępny w wersji z włókna węglowego.

Zaawansowany technologicznie materiał węglowy charakteryzuje również boki i tył wyrafinowanego STARTECH Bentley Continental GT. Osłony lusterek wykonane z tego materiału są tak samo częścią programu, jak ulepszenie tylnego zderzaka: dyfuzor węglowy STARTECH z pięcioma żebrami i centralnie zintegrowany Moduł oświetlenia LED, który służy jako tylne światło przeciwmgielne i światło cofania, nadaje dwudrzwiowej sportowej aktualizacji. Koncepcję aerodynamiczną STARTECH uzupełnia spoiler pokrywy bagażnika z włókna węglowego.

Ekscytujący wygląd i jeszcze bardziej zwrotne prowadzenie to cechy wyróżniające felgi aluminiowe STARTECH Monostar M dla wszystkich modeli Bentley Continental GT. Koła z pięcioma podwójnymi szprychami i kołpakiem przypominającym centralną nakrętkę blokującą, dostępne w czterech różnych kolorach, są produkowane przy użyciu zaawansowanej technologii kucia. Oferują więc doskonałe połączenie lekkiej konstrukcji i najwyższej jakości.

W nadkolach przednich kół obręcze 10Jx22 z oponami o wysokich osiągach 275/35 ZR 22 Pirelli P Zero optymalnie wypełniają dostępną przestrzeń. Na tylnej osi opony 315/30 ZR 22 na kołach o szerokości 11,5 cala zapewniają doskonałą trakcję i dużą moc na zakrętach. Dynamika jazdy jest dodatkowo wzmocniona przez instalację innowacyjnego systemu opuszczania STARTECH, który obniża auto o około 25 milimetrów, nie obniżając komfortu.

Oczywiście STARTECH oferuje również niezliczone opcje ekskluzywnego udoskonalenia wnętrza Continental GT. W rymarstwie wewnętrznym wnętrza STARTECH REFINEMENT są indywidualnie dopasowane do życzeń klienta z najwyższą precyzją. Paleta kolorów jest absolutnie nieograniczona
- w razie potrzeby skóra i Alcantara są barwione na dowolny ton. Różnorodność różnych wzorów tapicerskich, szwów i perforacji, a także wybór szlachetnych gatunków drewna w różnych odcieniach
i ziarnach. Oczywiście, dla sportowych właścicieli Bentley Continental, STARTECH oferuje również szyte na miarę wkłady węglowe do kokpitu.

Wstecz

Współpraca Medialna