Sponsor


Partner


Główny Partner RadiowyGłówny Patron InternetowyStrategiczny
Partner TelewizyjnyPatroni Medialni

Partner Wydarzenia

Światowe premiery od Mitsubishi

Prosto z Genewy na Poznań Motor Show!

Mitsubishi Motors Corporation (MMC) zapowiada polską premierę modelu ASX MY 2020 (kompaktowego SUV-a, na niektórych rynkach oferowanego pod nazwami RVR lub Outlander Sport) w czasie Poznań Motor Show!

s-1200-x.jpg

ASX to kompaktowy, wszechstronny SUV, zaprojektowany zarówno do codziennej jazdy w mieście, jak i do odbywania ekscytujących podróży. Jego lekkie, kompaktowe nadwozie w połączeniu z typową dla pojazdów SUV, mocną sylwetką, zapewniają łatwość prowadzenia i doskonałe właściwości jezdne.

Na rynkach europejskich ASX będzie oferowany z benzynowym 16-zaworowym silnikiem MIVEC *2 o pojemności 2 litrów, współpracującym z pięciobiegową manualną skrzynią biegów, lub z 6-biegową skrzynią automatyczną INVECS-III CVT z trybem sportowym*3. Dostępne będą wersje z napędem na oś przednią oraz na cztery koła.

ASX zapewnia wysoki poziom bezpieczeństwa dzięki takim systemom, jak wzmocniona klatka nadwozia RISE czy Forward Collision Mitigation - system ograniczający skutki kolizji czołowych (FCM).

s-1200-x-1.jpg

Kolejną nowością na Poznań Motor Show będzie europejska wersja TRITON/L200. Nowy model został opracowany zgodnie z dewizą „Engineered Beyond Tough”, która nakreśliła kierunek projektu.

Nowy model jest znacznie bardziej konkurencyjny, dzięki bardziej wyrazistej stylistyce z najnowszą koncepcją przedniej partii samochodu i motywem „Dynamic Shield” oraz udoskonalonemu systemowi napędu na cztery koła, zapewniającemu lepszą sprawność w terenie, a także najnowszym systemom aktywnego bezpieczeństwa i wspomagania kierowcy.

s-1200-x1-002.jpg

Samochód oferuje znaczące ulepszenia, wpływające na trwałość i niezawodność, istotne dla użytkowników korzystających zawodowo z samochodów oraz w dziedzinie komfortu i jakości jazdy, na które kładą nacisk użytkownicy prywatni.

Dyrektor generalny Mitsubishi Motors, Osamu Masuko o tym modelu powiedział: „Nowy TRITON/L200 jest jednym z naszych najważniejszych globalnych modeli strategicznych, a jego sukces ma kluczowe znaczenie dla wzmocnienia tempa zrównoważonego rozwoju firmy. Nowa generacja oferuje kolejne usprawnienia w zakresie wytrzymałości, niezawodności i komfortu, opracowywane konsekwentnie w ciągu 40 lat od wprowadzenia tej serii na rynek. Jestem całkowicie pewien, że nowy TRITON/L200 spełni różnorodne potrzeby i życzenia naszych klientów na całym świecie."

s-1200-x-002.jpg


Wstecz

Współpraca Medialna