To Wy tworzycie Poznań Motor Show!

Dziękujemy, że po raz kolejny zaufaliście nam i tak licznie odwiedziliście Międzynarodowe Targi Poznańskie podczas Poznań Motor Show 2018. Do zobaczenia za rok!

„Volkswagen Group Polska absolutnie dostrzega jak targi Poznań Motor Show się rozwijają, jak zyskują na znaczeniu i my też pomagamy rozwijać się targom, wystarczającym dowodem na to jest to, że marka Volkswagen Samochody Osobowe zaprezentowała po raz pierwszy w tej skali w Europie nowego Volkswagena Touareg, samochód, który ledwie kilka dni temu miał swoją światową premierę w Pekinie. Po raz pierwszy w tej skali pokazywany jest w Europie właśnie na Poznań Motor Show” Patryk Tryzubiak, Volkswagen Group Polska. Tymi słowami rozpoczniemy krótkie podsumowanie Poznań Motor Show 2018.

W dniach od 5 do 8 kwietnia, Poznań Motor Show:

- odwiedziło 151 437 miłośników motoryzacji, którzy;

- przemierzając 15 pawilonów pełnych motoryzacyjnych emocji odwiedzili;

- 170 wystawców, którzy zaprezentowali;

- 60 motoryzacyjnych premier;

- w tym 10 pojazdów koncepcyjnych


Liczby nie kłamią, Poznań Motor Show to gigantyczna impreza, która ponownie przyciągnęła tłumy entuzjastów koni mechanicznych. Wiedząc, jak bardzo jesteśmy różni, jak różne mamy upodobania i potrzeby, staraliśmy się, by Poznań Motor Show był odpowiedzią na Wasze potrzeby. Wiedząc, że targi robimy dla Was, przygotowaliśmy taką ofertę, która powinna zadowolić Każdego pasjonata motoryzacji. Tematyczne strefy i salony: samochodowy, motocyklowy, caravaningowy i truck są właśnie odpowiedzią na Wasze głosy. Także liczne wydarzenia towarzyszące, takie jak tory offroadowe, międzynarodowe zawody Stunt Wars Poland, strefa tuningu BlackzONE, tegoroczna nowość - Arena Videoblogerów motoryzacyjnych czy Ogólnopolskie Mistrzostwa Mechaników są tego dowodem.


Dziękujemy, że po raz kolejny byliście z nami!

Do zobaczenia na Poznań Motor Show 2019 w dniach 28-31 marca 2019!

 

Sponsorem targów Poznań Motor Show 2018 było Otomoto.

Wstecz

Współpraca Medialna

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact