Tor ŠKODA KODIAQ

Jedną z atrakcji tegorocznego MOTOR SHOW w Poznaniu będzie imponujący tor, na którym swoich kompetencji dowodzić będzie ŠKODA KODIAQ.

Od 6 do 9 kwietnia miłośnicy motoryzacji na Placu Św. Marka będą mogli przeżyć prawdziwą przygodę, pod okiem kierowców ze Skoda Auto Szkoły pokonując tor i wszystkie znajdujące się na nim przeszkody, m.in. rampę, huśtawkę, leśne wyboje czy piaszczyste podłoże.

Tor został opracowany w sposób, pozwalający na zaprezentowanie szeregu nowych rozwiązań technologicznych, które znalazły zastosowanie w nowym SUV-ie ŠKODY, w tym kamera 360 czy  system zapobiegający staczaniu się pojazdu podczas podjeżdżania na wzniesienie oraz zjeżdżania ze wzniesienia.

skoda_off_1.jpg

Przejażdżka nowym modelem ŠKODY będzie wyjątkowym doświadczeniem także z uwagi na fakt, iż każdy uczestnik wydarzenia otrzyma mailem film z najlepszymi momentami ze swojej jazdy. W namiocie rejestracyjnym przy torze ŠKODA przygotowała także inne atrakcje, takie jak gra Beeper Ball Game (polega na jak najszybszym wyłączeniu przez zawodników pojawiających się sekwencyjnie lampek) czy Greenscreen, dzięki któremu każdy zawodnik zrobi sobie zdjęcie ze ŠKODĄ KODIAQ na jednym z trzech teł.

Zapisy na jazdę na torze odbywają się w namiocie rejestracyjnym od godz. 9.00 do 16.00. Tor otwarty jest do godz. 18.00.

Wstecz

Współpraca Medialna

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact