Organizator: Grupa MTP

O targach

Podziel się

Największe targi motoryzacyjne w Europie Środkowej. Na zwiedzających czeka bogata ekspozycja samochodów, motocykli, kamperów, przyczep kempingowych oraz samochodów ciężarowych. Poznań Motor Show to również ogrom imprez towarzyszących, takich jak Kongres Move - International E-Mobility Congress, Poznań MotorBike Show, Stunt Wars Poland, czy Gala Best Cars. To obowiązkowe wydarzenie w kalendarzu każdego miłośnika motoryzacji.

Poznań Motor Show od lat jest stałym punktem w kalendarzu imprez, organizowanych przez Międzynarodowe Targi Poznańskie Dzięki wytężonej pracy wielu osób projekt urósł do rangi najważniejszego wydarzenia motoryzacyjnego, nie tylko w Polsce, ale i w tej części Europy. Podczas Poznań Motor Show przedstawiciele biznesu, administracji publicznej i fani motoryzacji mogą poznać panujące trendy rynkowe oraz porozmawiać na tematy związane z ekologią, przyszłością motoryzacji, a także następującą rewolucją w świecie transportu. 

Kongres MOVE - International Mobility Congress

Najważniejsza konferencja w Polsce poświęcona elektromobilności i najnowszym trendom w motoryzacji. Kongres MOVE to dwa dni prelekcji i dyskusji na temat zmieniającego się świata pojazdów. Bogaty program wypełniają debaty ekspertów oraz liczne spotkania robocze, podczas których poruszane są zagadnienia związane z rozwojem infrastruktury, ideą smart city, czy wyzwaniami, jakie stawia przed nami elektromobilna rewolucja.   

Premierowe pokazy i najnowsze pojazdy

Stałym punktem wydarzenia organizowanego przez Grupę MTP są premierowe pokazy pojazdów, prezentowane przez wiodące marki motoryzacyjne. Największą uwagę przyciągają oczywiście samochody, ale nie tylko fani czterech kółek znajdą coś dla siebie. Zwiedzający mogą zobaczyć aż 5 różnych ekspozycji: samochodową, motocyklową, caravaningową, detalingową oraz ciężarową. Łącznie daje to ponad 1000 pojazdów, które można podziwiać w trakcie czterodniowych targów.   

Moc imprez towarzyszących 

Poznańskie targi nie ograniczają się wyłącznie do prezentacji najnowszych zdobyczy świata motoryzacji. To również liczne atrakcje i imprezy towarzyszące. Wśród nich znajdują się takie wydarzenia jak zawody freestyle'u motocyklowego Slunt Wars Poland, Poznań Motorbike Show, Gala Best Cars, Arena Wideoblogerów, czy strefa Speed Ladies. 

Więcej na ten temat przeczytasz w zakładce imprezy towarzyszące

Zobacz jak wyglądała ostatnia edycja Poznań Motor Show