Informacje o konkursie

Poznań Bike Show to konkurs nowy, choć z tradycjami. Podobnie, jak przez ostatnie kilka lat, twórcy customowych motocykli mogli zaprezentować swoje dzieła szerokiej publiczności Poznań Motor Show. Oczom zwiedzających ukażą się zarówno potężne zmodyfikowane Harley’e, jak i maszyny, których lakierowanie i szczegółowe wzornictwo przyciągnie wzrok na długi czas.

custrom_motor_show.jpg

Przerabianie, czy też customizacja, motocykla to długotrwały proces nadawania motocyklowi indywidualnego charakteru. Odbywa się to poprzez nie tylko wymianę części, ale niejednokrotnie wręcz tworzenie ich od podstaw w taki sposób, aby pasowały do założonej wizji danego motocykla. Poza częściami mechanicznymi, customizacji podlega wszystko co związane z estetyką maszyny – pojawiają się najrozmaitsze wzory lakiernicze, czy też – jak w przypadku słynnego „wytatuowanego” Cheyenne Bike The Recidivist – motywy tworzone w skórze.

Podczas Poznań Bike Show motocykle będą oceniane w czterech kategoriach*:

 • Open
 • Modified Harley
 • Best Painting
 • Motocykle sprzed 1989 roku

*Organizator zastrzega sobie możliwość zwiększenia liczby kategorii na podstawie nadesłanych zgłoszeń.

Jeżeli w swoim garażu czy warsztacie skrywasz motocykl o indywidualnym i niecodziennym charakterze – koniecznie zgłoś się do Custom Motor Show i zaprezentuj go podobnym Tobie pasjonatom i dziesiątkom tysięcy fanów motoryzacji!

Nagrodami w konkursie są:

 • Nagroda finansowa
 • Nagrody rzeczowe od sponsorów
 • Indywidualne sesje zdjęciowe
 • Zaś zdjęcia zwycięzców wszystkich kategorii oraz wyróżnionych motocykli trafią do kalendarza Poznań Motor Show 2019!

Jury Poznań Bike Show:

 1. Patrycjusz Gaj aka Lepian – Właściciel Lepian Custom Painting, zajmujący się zarówno lakierowaniem i airbrushem motocykli, jak i renowacją zabytkowych okazów.
 2. Zbyszek Kopras – Człowiek-Legenda stojący za Fundacją Centrum Motoryzacji Historycznej Zbyszka Koprasa, której celem jest odpowiednie zadbanie o zgromadzone przez Zbyszka zbiory perełek polskiej motoryzacji
 3. Jan Pluciński – Połowa duetu J&J Motocykle, autor wielu radykalnie przerobionych lub zbudowanych od podstaw motocykli.
 4. Michał Sokolnicki – Wiecznie zapracowany twórca i współtwórca licznych customowych motocykli, tworzący pod marką Custom Hell.
 5. Jacek Waszak – Dyrektor salonu V-Force Harley-Davidson Poznań, jedynego autoryzowanego dealera H-D w Wielkopolsce.

>> Zasady i przebieg konkursu

>> Regulamin konkursu

Wszelkie pytanie można kierować do:

Koordynatora wydarzenia
Michał Karzyński
michal.karzynskiat mtp.pl

 

[ Wstecz ]
Współpraca Medialna

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact