Sponsor


Partner


Główny Partner RadiowyGłówny Patron InternetowyStrategiczny
Partner TelewizyjnyPatroni Medialni

Partner Wydarzenia

Produkty marki Elite Detailer

elte.jpg

Elite Detailer to marka stworzona przez firmę ProElite – polskiego producenta chemii i kosmetyki samochodowej. Firma działa w branży od 16 lat i w tym czasie wprowadziła na rynek wiele innowacyjnych produktów dla branży utrzymania czystości pojazdów, takich jak NanoFactor – pierwszy płyn na rynku w technologii NANO – wprowadzony w 2007 roku. Firma posiada obiekt o powierzchni 2500 metrów kwadratowych, w których ulokowane są laboratorium, biura, hale produkcyjne i magazyny. Laboratorium ProElite stworzyło na przestrzeni lat ponad 100 receptur produktów, którymi myte i pielęgnowane są miliony aut.

Na bazie doświadczeń, wiedzy i posiadanych zasobów postanowiliśmy postawić poprzeczkę jak najwyżej i stworzyć coś wybitnie specjalnego – postanowiliśmy stworzyć Elite Detailer - markę kosmetyków samochodowych skierowanych do studiów auto detailingu oraz pasjonatów i miłośników pielęgnacji samochodów.

Jako wsparcie procesów tworzenia nowej marki powołaliśmy do życia unikatowy model biznesowy nazwany United 4 Innovations (Zjednoczeni dla Innowacji). U4i to koncepcja pogłębionej współpracy i wymiany doświadczeń z grupą profesjonalnych studiów detailingowych, celem pełnego zrozumienia potrzeb i filozofii jaką kieruje się branża autodetailingu, tak aby można było stworzyć produkty najlepiej spełniające oczekiwania finalnych użytkowników. Za taką koncepcją współpracy stoją konkretne studia takie jak Magic Shine – Premium Car Detailing – Westbam Garage.

Ta grupa pasjonatów z ogromnym zaangażowaniem testowała i opiniowała produkty na etapie prototypów jednocześnie stawiając bardzo wysokie wymagania co zaowocowało powstaniem linii innowacyjnych produktów.

Nad skuteczną komunikacją w ramach United 4 Innovations czuwał powołany w ramach firmy Koordynator, który dbał o szybki i efektywny przepływ informacji między wszystkim osobami zaangażowanymi w ten projekt. Hektolitry wspólnie wypitej kawy, tysiące przejechanych kilometrów oraz setki rozmów przyniosły efekt, dzięki któremu możemy w ręce pasjonatów kosmetyki samochodowej oddać linie produktów maksymalnie dopasowanych do ich oczekiwań.

Z pełnym przekonaniem przekazujemy w Wasze ręce.

01.jpg

02.jpg

03.jpg

04.jpg

05.jpg

06.jpg

07.jpg

08.jpg

09.jpg

10.jpg

[ Wstecz ]
Współpraca Medialna