Gastronomia na targach

RESTAURACJE GARDENcity

Przyjeżdżasz na targi jako wystawca, a może zwiedzający? Bez względu na to, czy będziesz prowadzić kontraktacje z klientami podczas licznych spotkań, czy będziesz z rodziną rozwijać Wasze wspólne pasje podczas wydarzeń targowych nie musisz się już martwić gdzie zjesz smacznie, zdrowo i w dobrej cenie.

Zapraszamy gości do jasnych  i przestronnych wnętrz Sali Wody na pożywne śniadania i filiżankę aromatycznej kawy oraz smaczne, dwudaniowe zestawy obiadowe.  W Sali Ognia natomiast dostępna jest oferta a`la carte, a wystrój utrzymany w ciepłej tonacji, kominek i wygodne fotele  tworzą kameralną atmosferę sprzyjającą  spotkaniom i rozmowom biznesowym.

LUNCH MENU Sala Wody – 12.00-17.00

MENU SZEFA KUCHNI – Sala Ognia – od 12.00

 

fotobueno_koncert_noworoczny_13-01-2018-

fotobueno_budma_07-02-20117_ii_garden_ci

Zapraszamy do Restauracji w pawilonie 15 MTP!


Spróbujcie także DAŃ z PIECA w Karczmie GARDENcity pasaż, pawilon 8!

gc-karczma_paw_8_pasaz_647x360.jpg


MTPcafe

MTPcafe to pyszna kawa parzona w iście włoskim stylu. To miejsce gdzie po serii biznesowych spotkań można usiąść spokojnie z kubkiem latte czy espresso. W sześciu stałych ,,kawowych punktach” oprócz gorących napoi serwowane są kanapki, ciabatty, pączki, rogale oraz napoje orzeźwiające.

Aromatyczną kawę marki Mauro wykwalifikowany personel przygotowuje w ekspresie marki Rancilio. Jest to renomowana firma produkująca najwyższej klasy ekspresy ciśnieniowe. Historia firmy sięga wczesnych lat 20-tych. Od tego momentu, Rancilio znana jest z produkcji wysokiej klasy sprzętu łączącego jakość i funkcjonalność z niezwykłym designem.

fbn_0194.jpg

MTP CAFE znajdują się pawilonie 3, 6 w pasażu „czteropaku” oraz dwa punkty w pawilonie 5! Dodatkowo uruchomione zostały punkty mobilne w pawilonie  4 i 6 oraz wózki kawowe w pawilonie 4 i 15, poziom 0.

Ponadto zapraszamy do pozostałych punktów gastronomicznych:

1) Strefa Family Frendly - pawilon 5A

2) Namiot gastronomiczny duży - pomiędzy paw. 5 a 6

3) Namiot gastronomiczny duży - plac Marka

4) Namiot gastronomiczny mały - pod pawilonem 4 (rampa)

5) Namiot gastronomiczny mały - pod pawilonem 5A

6) RollBar - pod pawilonem 12

7) RollBar - pod pailonem 7A

8) Namiot gastronomiczny + FoodTruck - pawilon 15

9) Lody FoodTruck - pomiedzy pawilonem 5 a 6


MTPbistro

Chcesz zjeść smacznie i szybko, w wygodnym i przytulnym miejscu? Zapraszamy do restauracji MTPbistro w pawilonach 3, 5, 8A oraz przy iglicy. W wygodnych i przestronnych wnętrzach serwujemy pyszne dania kuchni polskiej i międzynarodowej.

fbn_0197.jpg

 

Punkty MTPBistro i MTPcafe są czynne w czasie trwania imprez targowych w danym pawilonie.

 

mapa_gastronomia.jpg

[ Wstecz ]
Współpraca Medialna

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact